Дії господаря, через які кішці стає страшно: не робіть цього з вихованцем

Тварини можуть переживати з багатьох приводів, і це негативно позначається на їхньому здоров'ї. При цьому багато власників навіть не уявляють, що саме так дратує їхніх улюбленців, інформує Ukr.Media.

За словами фахівців, кішку необов'язково смикати за вуса або хвіст, щоб вона розсердилася. Якщо ж вихованець буде постійно перебувати в стресі, то дуже швидко перетвориться на неадекватну і хвору тварину.

Розглянемо докладніше, які дії господаря можуть довести кішку до істерики.

Постійний шум

У всіх кішок дуже розвинений слух, який допомагає цьому хижакові вловлювати все навколо на дуже великій відстані. Якщо в будинку постійно лаються і кричать, без перерви працює телевізор на високих рівнях звуку, то тварина сильно страждає. Уже через деякий час вихованець почне з недовірою дивитися на людину або навіть буде її боятися.

"Телячі ніжності"

Хоча кішки дуже люблять увагу і ласку, власник не повинен надто вже докучати своєму улюбленцю. Занадто наполегливі пестощі будуть неприємні тварині, вона обов'язково почне сердитися і вириватися. Особливо негативно кішки сприймають дотик до вух, брів або живота. Усе може закінчитися погано в тому разі, якщо вихованець не налаштований на спілкування.

Покарання

Важливо підходити до покарання за проступки дуже обережно і вдумливо. Воно має бути завжди своєчасним — якщо тварина пошкодила шпалери, то "навіювання" має відбутися відразу ж. Все це справедливо щодо калюж, розкиданої їжі та інших вольностей. Якщо не дотримуватися такого правила, то вихованець просто не зрозуміє причину покарання. І замість слухняного кота ви знайдете ворога у себе ж вдома.

Якщо врахувати ці нескладні правила спілкування з твариною, то взаємини з вихованцем стануть безхмарними.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *