Енергетика житла: які квартири не варто винаймати чи купувати, щоб не зіпсувати собі життя

Багато людей стикалися з покупкою чи зняттям квартири. Багато хто не замислюється про те, на що слід звертати особливу увагу, доки не зіткнуться з якимись труднощами. Є квартири, які не варто ні купувати, ні винаймати, бо в них погана енергетика, інформує Ukr.Media.

Вплив енергетики будинку на людину

У кожного житла є своя енергетика, але не всім вона може підходити. Попри те, що може попасти вдалий варіант, потрібно зважити всі "за" та "проти" перед тим, як переїхати в нову квартиру.

Попри те, що енергетику будинку можна очистити, все ж таки варто підшукати найкращий варіант, щоб потім не зіткнутися з великими неприємностями.

Якщо не здійснити чищення будинку від поганої енергетики, то нові мешканці можуть сильно постраждати. У них можуть виникнути проблеми в особистому житті, неприємності на роботі і навіть розвинутися серйозні недуги.

Зробити енергетику позитивною можна завдяки проведенню спеціальних обрядів та ритуалів. Не зайвим буде розміщення талісманів по кімнатах, які можуть захистити від труднощів і проблем.

В яких квартирах не слід жити

Де були сварки та скандали

Не варто купувати квартиру, в якій постійно відбувалися скандали, сварки та бійки, бо вона буде повністю просякнута негативом і згодом почне «передавати» його новим мешканцям. Життя в ній ніколи не буде щасливим, а самі люди будуть поводитися агресивно і напружено, відчуваючи сильну тривогу і страх.

Якщо ж люди зважаться купити таку квартиру, то насамперед варто провести чистку дзеркал, що знаходяться в ній, або ж їх зовсім замінити. Після цього слід приступити до ритуалу з очищення поганої енергії.

З темною історією

Сумнівною можна назвати покупку квартири, яка має темну історію. Це може бути житло, в якому сталася трагедія. У такому разі не варто заїжджати до нього без освячення, інакше можна повторити ту саму долю, що сталася з попередніми мешканцями. Те саме стосується і житла, де довгий час жила людина з невиліковною недугою.

Проводились магічні ритуали

Не слід купувати житло, в якому раніше проводилися різні магічні обряди або спіритичні сеанси. У ньому ще є некротична енергія, яка може завдати багато неприємностей новим мешканцям. Вони можуть зіткнутися з різними недугами, поганим настроєм, фінансовими проблемами та провалом у особистому житті.

Якщо немає інших варіантів, то перед тим, як в'їхати в цю квартиру, необхідно провітрити кімнати та перевірити всі куточки на наявність підкладів, магічних пасток та пентаграм, які можуть нашкодити та отруїти життя власникам.

Поділ власників

Багато неприємностей та проблем завдасть квартира, яку довгий час не могли поділити між собою власники. Їхня негативна енергія може передатися майбутнім власникам. У такому разі житло потрібно очистити відразу, і перш ніж в'їхати до нього, потрібно буде «забрати» з собою домового.

Боргова квартира

Багато різних турбот принесе квартира, яку продають через великий борг. Такий варіант бажано зовсім не розглядати. Якщо власники квартири тривалий час зазнавали фінансових труднощів, то така сама проблема може передатися новим господарям. У такому житлі буде важко заробити гроші та накопичити капітал.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *