Гороскоп на 26 вересня 2023 — що обіцяють астрологи

Овен

Вам належить вести нелегку боротьбу зі своїми слабкостями та поганими звичками; поки ви не отримаєте над ними верх, досягти серйозних змін на краще навряд чи вдасться. Будьте готові визнати та проаналізувати свої помилки, намагайтеся виправити їх якнайшвидше, інформує Ukr.Media.

Гармонійні стосунки з оточуючими, особливо з близькими людьми, можливі лише в тому разі, якщо ви покажете, що готові дослухатися до чужої думки, піти на значні поступки. Імовірні невеликі фінансові втрати, очікувані грошові надходження затримуються, тому деякі Овни виявляться у складному становищі.

Телець

Перша половина дня може бути досить складною. На щастя, у цей час ви будете уважні та обережні, не припуститеся помилок, які могли б дорого обійтися. Надалі вплив позитивних тенденцій тільки посилюватиметься, і справи стануть йти все краще.

Друга половина дня відкриває нові можливості перед тими Тельцями, які готові вчитися на чужих помилках, прислухатися до думки досвідчених людей. Ймовірне отримання важливої інформації щодо дорогої вам людини. Вечір підходить для романтичного побачення; ви зможете зробити його незвичайним і незабутнім.

Близнюки

Сприятливий день у Близнюків, який обіцяє цікаві справи та незвичайні зустрічі. Ви знайдете застосування тим своїм навичкам та талантам, про які раніше ніхто не здогадувався. Буде можливість поспілкуватися з людьми, здатними належним чином оцінити ваші найкращі якості. Не виключений початок романтичної історії, яка відіграє важливу роль у вашому житті.

Ви прагнете приймати важливі рішення самостійно і часом ігноруєте поради, дослухавшись яких могли б уникнути помилок. Пам'ятайте: сьогодні не лише можна, а й потрібно використати чужий досвід у своїх інтересах.

Рак

Перша половина дня буде складною та стомлюючою. У цей час багато що дається важче, ніж зазвичай, так що краще не планувати нічого складного та важливого. На допомогу можуть прийти люди, від яких ви не очікували нічого подібного, а ось старі друзі та перевірені союзники будуть надто зайняті своїми справами, щоб запропонувати підтримку.

У другій половині дня у Раків відбудуться значні зміни на краще. У цей час можливі успіхи в роботі та навчанні, зустрічі з людьми, які підкажуть, як краще діяти далі. Можливі вдалі покупки.

Лев

Неоднозначний та неспокійний день у Левів. Здається, що зірки то підтримують вас у всьому, то встають на бік ваших ворогів, причому часто успіх відвертається від вас саме в той момент, коли цього ніяк не можна було очікувати.

Ви проявляєте завидну наполегливість, не відмовляєтеся від своїх планів і все ж таки втілюєте їх у життя, навіть якщо обставини для цього складаються не найсприятливіші. Можна робити покупки, але лише у тому разі, якщо рішення про них було ухвалено раніше. Спонтанні придбання, напевно, виявляться невдалими.

Діва

День дуже сприятливий; постарайтеся отримати з нього максимум користі. Ви сповнені сил і не відчуваєте втоми, навіть якщо доводиться вирішувати складні завдання, займатися справами, які потребують великих зусиль. Можливі розбіжності на роботі. Слідкуйте за тим, щоб особисті симпатії та антипатії не впливали на ваші рішення щодо бізнесу та фінансів.

У Дів можливі цікаві зустрічі. Буде можливість обговорити важливі питання у комфортній обстановці. Прислухайтеся до підказок свого внутрішнього голосу: слідуючи їм, ви швидко досягнете поставленої мети.

Терези

День краще підходить для відпочинку, ніж для роботи і якихось рішучих дій. Відкласти всі справи навряд чи можливо, але варто зосередитися на найважливіших і найнагальніших із них, на деякий час забувши про все інше. Варто проявити винахідливість: ви напевно знайдете спосіб полегшити собі життя, спростити вирішення поточних завдань.

У Терезів можливі сімейні розбіжності, стосунки з близькими на деякий час можуть стати більш прохолодними і відстороненими. Не варто приймати це близько до серця: вам швидко вдасться відновити взаєморозуміння.

Скорпіон

День чудово підходить для того, щоб обдумати те, що відбувається у вашому житті, визначитися з планами на майбутнє і вирішити, як ви їх реалізовуватимете. Зараз ви бачите реальну ситуацію дуже ясно, вам не заважають ілюзії та фантазії, ніхто не може дезінформувати вас, ввести в оману. Підказки інтуїції винятково точні та своєчасні.

Сприятливий день для знайомств. Скорпіонам достатньо одного погляду, щоб скласти вірне враження про людину, і потрібна лише пара хвилин, щоб завоювати її прихильність і симпатію.

Стрілець

День не позбавлений труднощів, але вони не набудуть серйозного характеру, поки ви самі цього не дозволите. Важливо пам'ятати, що не завжди очевидні рішення є вірними, а шляхи, які здаються легкими, такі насправді. У першій половині дня доведеться ламати голову над складними питаннями, у другій — налагоджувати стосунки з людьми, які зовсім не схожі на вас.

Намагайтеся не привертати до себе зайвої уваги, майте на увазі: справити на оточуючих хороше враження сьогодні вам буде складніше, ніж зазвичай. Стрільцям бажано утриматися від незапланованих покупок та витрат, гроші краще збирати, ніж витрачати.

Козоріг

Багато проблем вирішуються несподівано просто, ви знаходите відповіді на питання, над якими довго ламали голову. Вдалий день для того, щоб спробувати щось нове, відмовитися від звичок, які заважали вам досягти поставленої мети. У багатьох Козорогів саме з цього дня розпочнеться період значних, хоч поки що й неочевидних, змін у житті.

Пам'ятайте, що ваша інтуїція зараз надзвичайно гостра, а її підказки заслуговують на те, щоб до них прислухатися. Про поради з боку, яких ви теж чуєте дуже багато, цього не скажеш: вони зазвичай не заслуговують на увагу.

Водолій

Дуже сприятливий день із погляду спілкування. Ви надзвичайно привабливі та милі, всім подобаєтеся, справляєте гарне враження, не прикладаючи для цього зусиль. День добре підходить для зустрічей з потенційними діловими партнерами та роботодавцями, спілкування з людьми, від яких ви хочете чогось досягти.

Ви виглядаєте дещо легковажно, але налаштовані дуже серйозно, тому навряд чи хтось зможе обвести вас довкола пальця. У Водоліїв можливі вигідні угоди, вдалі покупки, не виключені дорогі подарунки.

Риби

Ви багато чого добиваєтеся, тому що дієте рішуче і намагаєтеся контролювати ситуацію, як би не складалися обставини. День дуже вдалий, але дуже втомливий; намагайтеся використати будь-яку можливість, щоб трохи відпочити та відновити сили.

Сприятливий день для ділового спілкування зустрічі проходять плідно. Особливо легко Рибам буде порозумітися з жінками, які охоче підтримають ваші ідеї. Імовірні випадкові зустрічі з людьми, за якими ви останнім часом нудьгували.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *