Як бути і що робити, якщо приснився поганий сон

Що робити, якщо приснився поганий сон, і він не виходить з голови, відволікає від роботи і від цього псується настрій? Спочатку потрібно перестати турбуватися і спробувати його проаналізувати. Яскраві, наповнені негативними емоціями сни віщують зміни в житті, і вони часто бувають позитивними, інформує Ukr.Media.

Сни є роботою великих півкуль, які переробляють отримані враження і деякі сигнали від органів чуття, що продовжують функціонувати весь час. Внаслідок складної діяльності головний мозок видає відеоряд, який людина переглядає вночі.

Чому сняться страшні сновидіння

Будь-яка інформація, отримана усвідомлено або неусвідомлено вдень, вночі може бути побачена уві сні під іншим кутом. Тому дітям часто сняться динозаври, лякаючі монстри, чудовиська, і це їх приводить в жах. Такі сни потрібно проводити за вікно або змити водою для душевного спокою і забути про них назавжди. Багато для цього користуються чарівною фразою: «Куди ніч, туди і сон», — дивлячись при цьому у вікно.

Страшний сон найчастіше приходить вранці, в стадії швидкого сну, що триває всього 5 хвилин. Він чітко запам'ятовується і потім стає предметом обговорювання. У ньому можуть відображатися сексуальні фантазії і відчуття, різні страхи. Докладне трактування такого сновидіння допомагає заспокоїтися і забути те, що приснилося назавжди.

Жінки бачать погані сни частіше за чоловіків, і це пов'язано з роботою репродуктивної системи. Перебіг природних місячних циклів зі зниженням і підвищенням базальної температури і передменструальний синдром може стати причиною поганих сновидінь.

Негативна енергія, що накопичується в період тривалого стресу, переробляється в періоди сну. Вона використовується великими півкулями для зняття нервової напруги. Такі нічні бачення йдуть психічному стану людини на користь, тому що на зміну негативу приходить позитивне сприйняття життя, і людина адаптується в соціумі.

Побачений поганий сон часто є сигналом нервової системи про те, що їй потрібна допомога. Жахи можуть привидітися тоді, коли підсвідомість намагається передати свідомості про настання серйозних збоїв в органах внутрішньої секреції. Після таких сновидінь людина зазвичай починає хворіти. Лікарі стверджують, що деякі деталі зі сну можна співвіднести з проблемами зі здоров'ям:

 • Погоні бачать люди з хворим серцем. Коли сниться біг з дивними відчуттями немочі і втоми, потрібно звернутися до кардіолога і перевірити роботу серцевого м'яза під час навантажень.
 • Якщо приснився поганий сон з задушенням, утопленням або явним недоліком повітря, то можна припустити, що хвороба вразила органи дихання.
 • Відеоряд з сирим м'ясом може бути присутнім через порушення роботи травної системи.
 • Блукання в непрохідному лісі, незнайомому місці або лабіринті сигналізують про перевтому, депресії.
 • Пожежа або спека часто сняться при високій температурі.
 • Такі бачення потрібно сприймати як роботу організму і розвинену інтуїцію, і бажано вчасно піклуватися про своє здоров'я. Звернення до лікаря для профілактичного огляду допомагає вчасно позбутися від хвороби, яка вже розвивається.

  Як позбутися поганих передчуттів

  Народний досвід рекомендує позбавлятися від снів, які турбують своєю інформацією. Це працює тільки в тому випадку, якщо бачення було народжене в період переробки отриманої інформації і пережитих емоцій. Воно не вказує на хворобу і лише породжує невпевненість у майбутньому.

  Щоб такий сон не збувся, потрібно провести ритуал:

  • подивитися на полум'я, щоб енергетика очистилася;
  • проводити його за двері;
  • розповісти про нього близьким людям;
  • залишити його каменю, постукавши по ньому;
  • змити інформацію холодною водою, тричі вмиваючись.

  Всі ритуали повинні супроводжуватися афірмаціями, проводжаючими сон. У них рекомендується використовувати слова, які:

  • вказують на напрямок: куди, туди;
  • предмети, здатні забрати неприємні думки;
  • дії, які будуть здійснені для очищення.

  Для особливо вразливих людей рекомендують зробити пастку для снів, яка використовувалася племенами індіанців. Пастка нейтралізує погані сновидіння і дозволяє збутися хорошим подіям.

  Такі ритуальні дії допомагають забути сон, але якщо він віщий, то все одно здійсниться. Так підсвідомість попереджає людину про небезпеку або зміни в житті. Щоб заспокоїтися, потрібно спробувати зрозуміти, що ж вона хотіла повідомити. Для цього можна придбати сонник, і прочитати в ньому, до чого сняться предмети і дії, які були побачені вночі. Часто після цього можна усвідомити, що найстрашніший сон — це алегорія, яка несе в собі позитивний зміст.

  На що звертають увагу

  У народі побутує думка, що сни не завжди збуваються.

  Щоб зрозуміти, чи може він збутися, потрібно враховувати положення місяця, день тижня і час доби. Вважається, що:

 • Віщий сон може приснитися тільки на ранковій зорі.
 • У понеділок він дає розклад на тиждень.
 • Сон, який наснився з вівторка на середу або з четверга на п'ятницю — часто збувається.
 • Недільний сон може здійснитися тільки в першій половині дня. Якщо наснилося щось жахливе, пересидіть вихідний вдома і нічого поганого не трапиться.
 • Люди, що займаються астрологією, вважають, що звертати увагу на побачений жах потрібно на місяць, коли закладається енергетична інформація на весь місячний місяць. 8, 12,13, 25 і 28 місячні дні можуть принести важливу інформацію, яку слід взяти до відома.

  Якщо людина не страждає від надлишку емоцій, веде спокійний спосіб життя і не має проблем з психікою, то вона може розглядати деякі бачення як віщі. Зазвичай в них відбуваються наступні події:

 • Уві сні можуть прийти померлі родичі — з докорами, попередженнями про небезпеку, словами подяки.
 • Про настання важливої події може інформувати чернець.
 • Ікона уві сні вказує на зміни світогляду.
 • Вода завжди вказує на прийдешні зміни.
 • Напад тварин і рептилій повідомляє про майбутні сварки та інтриги.
 • Таких снів не потрібно боятися, їх треба враховувати і робити якісь кроки, щоб вони не збулися або шкоди було набагато менше. Багато людей уникають неприємностей, коли сприймають те, що наснилося, як важливу інформацію і не прагнуть від неї позбутися, а використовують її у плануванні дня.

  Джерело: ukr.media

  No votes yet.
  Please wait...

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *