Як передбачити свою долю в ніч осіннього рівнодення із 22 на 23 вересня

Якщо вірити сучасному календарю, то тепле та сонячне літо закінчилося рівно опівночі 31 серпня, поступившись правами яскравої родючої осені. Але предки навряд чи погодилися б із цим твердженням, адже для них прихід нової пори року асоціювався з зовсім іншою датою. Він збігався з періодом осіннього рівнодення, який випадає на ніч із 22 на 23 вересня, інформує Ukr.Media.

У цей час предки влаштовували цілі свята і зверталися до божеств. Ті підказували, як сім'я проведе холодну, сувору зиму і чого чекатиме наступного року. Вшанувати традиції пращурів та відкрити завісу власної долі можна і сьогодні за допомогою нескладних стихійних обрядів та ворожінь.

Коли осіннє рівнодення

2023 року осіннє рівнодення пройде в ніч з 22 на 23 вересня.

Це дуже потужне енергетичне явище, коли Сонце перетинає екватор, і день на всій поверхні Землі (за винятком районів земних полюсів) майже дорівнює ночі. У цей час у північній півкулі настає астрономічна осінь — починає холодати, частіше йдуть дощі.

Чому осіннє рівнодення вважалося важливим днем

Кінець літа та початок осені для слов'ян були часом збирання врожаю після довгих та напружених трудових зусиль. Цілком невипадково приблизно в цей же час святкуються медовий спас (14 серпня), яблучний спас (19 серпня), а також горіховий або хлібний спас (29 серпня).

«В цей час збирали продукти, якими можна запастись на зиму. І це було дуже правильне рішення. Їх зберігали, так скажімо, на темну пору року, коли не було врожаю та панував у селах голод».

Крім того, зміна сезону з літа на осінь символізувала свого роду новий початок. Тому люди дивилися на осіннє рівнодення як на можливість оцінити минулий рік і підготуватися до заморозків. Саме в цю дату, межа між світом живих і мертвих ставала особливо тонкою. Люди проводили ритуали та обряди, щоб задобрити духів, попросити їх захисту та благословення на майбутній зимовий період.

«Цього дня, з погляду езотерики, заведено повертати кармічні борги, ставити захист на себе, свій будинок та сім'ю, а також проводити всілякі гадання. Зазвичай, вони були дуже прості, тому що можна було отримати лише відповідь "Так" чи "Ні"».

Як підготуватися до ворожінь цього дня

Перед магічними практиками у день осіннього рівнодення важливо провести кілька ритуалів. Вони допоможуть налаштуватися на потрібну хвилю та отримати найбільш чітку відповідь на свої запитання.

 • Постаратися не навантажувати себе роботою та домашніми справами з 22 на 23 вересня. Натомість слід сфокусуватися на власних думках і відчуттях.
 • Прийняти душ відразу після пробудження і одягти чистий одяг. Вода разом із брудом змиває з людини весь негатив.
 • Сформулювати у голові питання що хвилюють у сферах кар'єри, здоров'я, кохання. Для надійності можна виписати їх на папір.
 • Створити особливу атмосферу. Для успішного ворожіння у день осіннього рівнодення бажано запалити свічки та переконатися, що обряду не завадить сторонній шум.
 • Ворожіння на стихіях

  Найпростіший спосіб підглянути власне майбутнє — це загадати питання, на яке можна отримати ствердну чи негативну відповідь.

  Написати на двох листочках «Так» та «Ні», після чого покласти під подушку і лягти спати. Після пробудження витягнути першу відповідь, — вона і підкаже, як діяти далі.

  Проте набагато частіше слов'яни ускладнювали ворожіння, залучаючи до ритуалу енергії стихій, яким відповідали певні божества.

  Просте ворожіння зі стихією Повітря

  Провести магічну практику із залученням повітряної стихії простіше, ніж здається. Для цього потрібно:

 • Чітко сформулювати питання та зосередитися виключно на собі.
 • Написати на двох аркушах відповіді — «Так» та «Ні», після чого вийти надвір. Бажано, щоб ворожіння не заважали сторонні, тому рекомендується здійснювати ритуал під кінець дня.
 • Пустити листочки за вітром.
 • Якщо вони кинулися ліворуч — відповідь на запитання ствердна, якщо ж праворуч — негативна. А якщо вони полетіли вперед чи назад — час для цього питання ще не настав.

  Просте ворожіння зі стихією Землі

  Магічна практика за допомогою стихії Землі дуже схожа на ворожіння зі сном, але все ж таки у неї є відмінності. Тут треба сформулювати питання що хвилює, але листки з відповідями класти не під подушку, а скомкати, після чого перемішати із землею.

  Важливо робити це ретельно, у насиченій, сирій землі. Під час перемішування промовляти питання, що хвилює, після чого витягнути свою відповідь. Потужна енергія Землі підкаже однозначно вірне рішення.

  Просте ворожіння зі стихією Вогню

  У гаданні із залученням вогненної стихії знадобиться незвичайний предмет — осінній лист. Важливо не шукати найкрасивіший і яскравіший, а брати перший, який попався в очі.

  Після того, озброївшись сірниками, сформулювати своє питання і визначити з якого боку — «Так», а з якого — «Ні». Після цього потрібно підпалити і кинути сірник на листок. З якого боку він почав горіти, така й відповідь.

  Якщо ж листочок горить зверху чи знизу — відповідь не визначена. Можливо, ви просто неправильно сформулювали своє питання.

  Навіть якщо настрою для ворожінь немає, в день осіннього рівнодення рекомендується планувати приємні зустрічі з друзями, забиратися в будинку, позбавлятися всього непотрібного і будувати плани на майбутнє.

  Джерело: ukr.media

  No votes yet.
  Please wait...

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *