Як припинити хропіння людини, яка лежить поруч — дієві шепоти та замовляння

Часом деякі особливості організму здатні довести до відчаю, і якщо ситуація вийшла з-під контролю, важливо усунути причину. Перевірені шепоти і замовляння від хропіння допоможуть упоратися з цією неприємністю і гарненько виспатися без раптових пробуджень, інформує Ukr.Media.

Хропіння — досить поширена проблема, впоратися з якою під силу лише фахівцям. Однак, якщо ситуація не вимагає хірургічного втручання, експерти рекомендують скористатися шепотами і замовляннями. Їх можна застосовувати разом із призначеною терапією, щоб закріпити ефект лікування.

1. Від хропіння допоможе дієве замовляння, яке читають в останній день спадного місяця. Після того, як людина засне, їй на голову поміщають ганчірочку, змочену водою. Воду заздалегідь виставляють на підвіконня, щоб на неї потрапило місячне світло. Читати замовляння потрібно до півночі:

"Як місяць убуває, так і хропіння зникає. Як молодик пройде, так і хропіння у раба Божого (ім'я) нанівець зійде".

2. Якщо хропіння сплячої поруч людини змусило прокинутися серед ночі, можна посвистіти або злегка штовхнути її, але краще і дієвіше прочитати шепіт:

"Хропіння-Храповицький, кошмар Нічний, з (ім'я) йди, повз йди. Повз ліс, повз гори, де живе один Єгор. Його справа обійди та в печеру заходь. Там сиди, по сторонах дивись, ні до кого з живих не підходь".

3. Замовляння від хропіння подіє і в тому разі, якщо написати його на папірці і покласти під подушку тому, хто хропить:

"Ніч темна, ніч тиха. Зірки неспішно переговори ведуть, нікому спати не заважають, яскраво шлях не висвітлюють. Так і ти, хропіння, нікого не буди, серед ночі не лякай — міру знай".

4. Від хропіння допоможе і наступний шепіт:

"Хропінням небо стрясаю, хмари розганяю, людей лякаю. Хропіння, йди, мене не буди, виспатися спокійно дай, назавжди мене покидай".

5. Заговорити хропіння можна за допомогою святої води:

"Раб Божий (ім'я) не спить, хропінням мається, повітря стрясає, сам втомлюється і іншим спати не дає. Уже Ти, Господь, з проблемою допоможи, раба свого зціли. Амінь".

Таке замовляння читають тричі перед сном, випиваючи по три ковтки води.

Народна медицина знає безліч рецептів для підтримання здоров'я, і разом із шепотами та замовляннями від хропіння можна скористатися заспокійливими трав'яними зборами. Вони допоможуть розслабитися і міцно заснути.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *