Проведіть ці обряди в день свого народження, щоб швидко здійснити бажане

День народження — енергетично сильний день, під час якого кожен зможе залучити в життя необхідні блага і захиститися від будь-яких неприємностей. Перевірені обряди допоможуть здійснити бажане в короткий термін, інформує Ukr.Media.

Ритуали, проведені в день, а ще краще — в годину народження, допомагають виконувати заповітні мрії і захищатися від негараздів. Експерти рекомендують вдатися до перевірених обрядів, щоб залучити в своє життя здоров'я, знайти захист як від злих людей, так і від непрошених бід, а також виконати заповітне бажання.

Обряд у день народження на здоров'я

Провести ритуал найкраще в годину народження, але якщо точний час невідомий, то присвятити обряд варто до півночі. Для цього знадобляться наступні речі:

 • свічка білого кольору;
 • чиста скатертина;
 • особисте фото;
 • гілочка ялівцю;
 • білий конверт;
 • блюдце.

На стіл, застелений свіжою скатертиною, ставлять блюдце з гілочкою ялівцю, поруч розташовують своє фото і запалюють свічку. Над свічкою запалюють ялівець так, щоб він тлів, а потім водять перед фотографією, вимовляючи слова:

"Хвороби до мене не пристануть, усі хвороби димом витягнуться. Здоров'я поправляю, в день народження силу знаходжу. Як народжуються чистими, так і в мене сил додасться, жодної хвороби не залишиться. Як ялівець тліє, так і всі біди йдуть, як свічка тануть, мені більше проблем не доставляють".

Пару голочок залишають і капають на них свічковим воском. Як тільки він охолоне, голки разом з фотографією поміщають у конверт і запечатують їх воском свічки. Конверт ховають у затишне місце, щоб ніхто не знайшов.

Обряд на захист

Убезпечити себе від підступів недоброзичливців і не допустити неприємностей вдасться, якщо в день народження створити сильний оберіг. Його заряджають своєю енергетикою, щоб кожен день перебувати під захистом і щасливо уникати небажаних зустрічей і подій. Використовувати можна будь-яку річ, яка вселяє довіру. Це може бути прикраса, брелок, щаслива ручка або інший невеликий предмет. Для проведення обряду також будуть потрібні:

 • свічка синього або фіолетового кольору;
 • ключова вода;
 • блюдце;
 • чорна тканина;
 • пучок сухої трави.

Свічку запалюють, розташувавши поруч з нею майбутній талісман, на блюдце поміщають пучок трави. Вдивляючись у полум'я свічки, читають слова:

"На пучок трави свої біди перекладаю, увагу недругів до них приковую. Пил в очі пускаю, димом себе закриваю".

Після цього від свічки підпалюють траву, і щойно вона розгориться, накривають клаптиком чорної тканини. Над димом водять талісманом, промовляючи:

"Для відводу очей талісман створюю, від бід ховаюся, від недоброзичливців ховаюся".

Після цього талісман окроплюють водою, примовляючи:

"Як з гусака вода стікає, шкоди не завдає, так і від мене біди відвернуться, злі помисли мене не торкнуться".

На ніч талісман кладуть під подушку, а потім носять з собою, щоб уберегтися від будь-яких бід і неприємностей.

Обряд у день народження на виконання бажання

Зробити мрію реальністю вийде, якщо бажання щире і дійсно важливе. У день народження чітко формулюють свою мрію, щоб отримати саме те, що потрібно, записують її на листочку, щоб не забути, і кладуть на стіл. Поруч ставлять тонку свічку, обмотують її золотою або жовтою ниткою.

Після цього потрібно замішати трохи тіста для приготування шматочка здоби або кексу. Замішуючи тісто, промовляють бажання вголос або про себе. Після того, як випічка приготується, її ставлять поруч із запаленою свічкою і читають:

"Полум'я розгорається, нитки спалюються. Всі перешкоди вогонь руйнує, мене до бажання веде, шлях розчищає, поразок не знає. Як усі нитки згорять, так і бажання моє збудеться, не заблукає".

Як тільки свічка прогорить, здобу з'їдають, вимовивши вголос своє бажання так, немов воно вже виповнилося.

У день народження можна проводити не лише обряди, а й поворожити на майбутнє. Фахівці в області біоенергетики відзначають, що в такий час можна дізнатися все про своє майбутнє, прочитати долю і зробити все, щоб залучити в життя потрібні зміни.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *