Як замінити старий гаманець на новий, щоб у вас завжди були гроші

Рано чи пізно навіть найякісніший гаманець зношується, тому потрібно знати, що робити зі старим аксесуаром. Існує велика кількість прикмет про те, як правильно зберігати гроші у гаманці. Але навіть за найбільш обережного його використання рано чи пізно аксесуар доведеться замінити. Важливо дотримуватися традиції, особливо якщо гаманець був щасливим і залучав гроші, інформує Ukr.Media.

Що зробити зі старим гаманцем

Гаманець, який приносив гроші, у жодному разі не варто викидати у сміття, і навіть тоді, коли у нього вже зовсім непрезентабельний вигляд. Потрібно залишити у ньому купюру найменшого номіналу, і покласти його у затишне місце, де ніхто не знайде. Щомісяця купюру потрібно замінювати на велику. Через деякий час буде зрозуміло, що статок зростає.

Навіть старий гаманець, перебуваючи у затишному куточку, може принести успіх. Усі обряди з ним потрібно проводити лише у гарному настрої, щоб не злякати світлі сили.

Не варто нікому передавати свій щасливий гаманець. Вважається, що у такий спосіб можна віддати і свій фінансовий стан. Також не варто приймати у подарунок гаманець, адже він може бути заряджений на бідність.

Усі ритуали щодо заміни аксесуара варто проводити у день осіннього рівнодення. Це дасть можливість не лише розлучитися з гаманцем правильним чином, але й змінити свою грошову ситуацію у кращий бік.

Куди подіти гаманець, який не приносив удачі

У тому випадку, якщо у старому гаманці майже не було грошей, потрібно провести наступні маніпуляції:

  • дістати усі гроші, які там є. Не потрібно залишати навіть п'яти копійок;
  • усі копійки варто викинути через ліве плече. Робити це потрібно не вдома, а на вулиці;
  • купюри витратити на покупки для рідних людей або ж віддати нужденним;
  • спалити гаманець у багатті або у печі. Якщо такої можливості немає, достатньо його закопати у землю подалі від домівки. Йти з того місця потрібно швидко, не озираючись.

Після придбання нового гаманця старий потрібно ще три дні носити з собою. Однак заглядати у нього під час діставання грошей не потрібно. Через три дні потрібно дістати з гаманця усі гроші і показати місяцю, примовляючи: "Я — прибуток, ти — сила".

Даний ритуал варто повторювати щоночі протягом наступних семи днів. Найбільшу з купюр потрібно відправити назад у гаманець і зберігати у ньому до настання молодика. Інші гроші можна витратити.

Слід зауважити, що у будь-якому гаманці не потрібно змішувати копійки з купюрами. Краще їх тримати у різних відділах. Крім того, варто переконатися у тому, що гаманець завжди чистий. Всередині нього не потрібно тримати чеки, фантики і решту сміття.

До чого може снитися старий гаманець

Спочатку потрібно звернути увагу на те, як саме виглядав гаманець уві сні. Якщо він був зовсім старезним, сон наснився для попередження про фінансові проблеми. Позбутися від них буде важко, адже знадобиться багато часу. Тому потрібно підготуватися і деякий час заощаджувати.

Якщо уві сні людина втрачає старий гаманець або його крадуть, фінансова криза може призвести до повного банкрутства. Варто бути дуже обережними з грошима. Не потрібно одразу кидатися на сумнівні угоди, краще на якийсь час забути про великі витрати.

Побачити гаманець червоного кольору уві сні дуже добре. Усі відтінки червоного говорять про те, що буде успіх у фінансовому сенсі. Слід зауважити, що під час придбання нового гаманця краще надавати перевагу червоному або бордовому тону. Такий колір здатен підвищити добробут.

Як залучити гроші у новий гаманець

Щоб новий аксесуар притягував гроші, потрібно стежити за тим, щоб у кожному відділенні завжди була хоч одна монетка. Чим більше їх буде, тим краще. Великі купюри потрібно зберігати у середньому відділенні, а дрібні — з боків.

Якщо зі старого щасливого аксесуара усі гроші перекладаються у новий, до них потрібно додати ще одну купюру. Вона може мати будь-який номінал. Однак її обов'язково треба отримати від рідної людини.

Після перенесення грошей і монет потрібно відкрити гаманець, провести ним тричі за годинниковою стрілкою над вогнем. Свічка має бути новою, а запалювати її можна лише сірниками — ніяких запальничок. Далі гаманець закривається і відправляється на ніч на чисту тарілку. Вранці його можна забирати. А тарілку варто гарненько помити.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *