Як зрозуміти, чи були в роду відьми та провісники: є 4 ознаки

Споконвіку багато людей вважали відьом — породженням зла, проте їхні здібності набагато ширші, ніж свідчать стародавні міські легенди. Багато хто з них були провісницями, хтось лікував різні недуги одним дотиком, а дехто мав настільки тонкий зв'язок із природою, що міг керувати стихіями та волею тварин. У кожній жінці може вирувати відьомська кров, тому експерти визначили ознаки, за якими можна дізнатися, чи володієте ви енергією загадкових чарівниць, інформує Ukr.Media.

Інтуїція

Як правило, відьми мають прекрасне чуття. Вони, самі того не підозрюючи, можуть передчувати біду, що насувається, вдалу операцію з нерухомістю, відчути недобрі наміри або виявити погану людину. Вони практично завжди знають, до чого призведе та чи інша дія. І це почуття можна порівняти з внутрішньою впевненістю, хоча часом незрозуміло, звідки вона береться.

Цілительські здібності

У тих випадках, коли людина отримує фізично шкоду, то руки мимоволі тягнуться до хворого місця, щоб його розтерти. Вважається, що ми створюємо тертям тепло і заспокоюємо нервові закінчення. Однак нащадки відьом здатні змусити одним дотиком забути про біль, причому не тільки власний, а й чужий.

Дежавю

Деякі люди стикаються з раптовими осяяннями, коли раптом розуміють, що те, що відбувається з ними в теперішньому моменті, вже колись було раніше. Це явище відоме навіть науковій спільноті, проте знайти пояснення йому досі ніхто не зміг. Деякі вчені схильні вважати, що людина просто переживає стан із минулого, про який вона вже давно забула. Езотерики та екстрасенси впевнені, що так відображаються сліди нашого минулого життя. Вони стверджують, що, розвиваючи свої магічні здібності, можна передбачати майбутнє.

Зв'язок із природою

Якщо ви давно мрієте влаштуватися на березі озера, щоб насолоджуватися безкрайніми лісами й полями, впиватися краєвидами джерел, річок і озер, слухати спів птахів і шелест листя, тоді ви маєте сильний зв'язок із природою. Вас не лякає ні спопеляюча спека, ні холод, що обморожує, навіть гроза приносить вам справжнє задоволення, адже ви відчуваєте, як енергія матінки-природи ніби циркулює по ваших венах.

Любов до тварин

Деяким жінкам притаманний особливий зв'язок із тваринами. Бійцівські сторожові пси в їхній присутності стають практично буквально життєрадісними й піддатливими цуценятами, коти, що звикли зустрічати незнайомців гострими зубами й пазурами, із задоволенням дозволяють себе гладити й пестити. Нерідко такі люди з самого дитинства прекрасно ладнають з тваринами і практично ніколи не відчувають труднощів при спілкуванні з ними.

Зовнішні ознаки

Відьомську кров можуть видати не тільки особисті якості, а й зовнішні ознаки.

  • Колір волосся. Найчастіше в чаклунстві звинувачували рудих жінок, однак і брюнетки теж могли опинитися під підозрою;
  • Колір очей. Яскраво-зелені, карі та зелені відтінки вважалися ознакою магічної сили. Однак якщо жінка є володаркою гетерохромії (різнокольорових очей. — Прим.ред.), то тоді в походженні її потойбічної сутності не було сумніву;
  • Веснянки та родимки. За давніми народними повір'ями, вони вважалися ознакою присутності магічної сили. Великі родимі плями називали "печатками диявола";
  • Фігура і зовнішня привабливість. Спокуслива зовнішність у давнину могла стати приводом для недобрих розмов за спиною, а якщо за жінкою божеволіє чоловіча стать, то це вірна ознака магічного втручання;
  • Бліда шкіра. У Середні віки вважалося, що по жилах відьом не тече кров, через що вони і мають такий блідий відтінок.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *