Як знайти хорошого таролога: топ-8 ознак грамотного фахівця

Карти Таро — популярний сьогодні спосіб отримати допомогу чи пораду у складних та заплутаних ситуаціях. Однак усім, хто шукає допомоги у тарологів, варто знати та пам'ятати головні ознаки, які дозволяють навіть недосвідченій людині відрізнити професійного таролога від новачка чи шарлатана, інформує Ukr.Media.

Справжній таролог не намагається зібрати про клієнта ту інформацію, яку можна використовувати як передбачення. Якщо він і запитує, наприклад, про дату народження, то не використовує це у своїх відповідях. Покликання таролога полягає в тому, щоб розкрити зміст того глибокого знання, яке несе в собі кожна карта окремо та у поєднанні з іншими картами.

Професійний таролог повинен мати дуже сильну інтуїцію. Кожна карта Таро має кілька значень, будь-який розклад дає безліч можливих варіантів його прочитання. Тільки сильна інтуїція таролога та її здатність зрозуміти мову карт дозволяють вибрати правильний варіант передбачення з усіх можливих.

Гарний таролог не робить загальних прогнозів. Він не говоритиме самотній дівчині, що в майбутньому вона обов'язково зустріне своє кохання, а людині похилого віку — що в неї проблеми зі здоров'ям. Якщо таролог дозволяє собі говорити загальними фразами, то, швидше за все, йому нема що відповісти на ті питання, які справді хвилюють його клієнта.

Професійний таролог чітко відповідає на поставлене питання, не розмірковуючи про те, як би вчинив він у тій чи іншій ситуації, або як варто вчинити клієнту. Хороший таролог не нав'язує своєї волі, не дає готових рішень. Його завдання — передати інформацію, прояснити складні ситуації чи приховані мотиви. Рішення про те, що робити з цією інформацією приймає клієнт.

Гарний таролог не залякуватиме свого клієнта родовими прокльонами та смертельними псуваннями. Тактика залякування — улюблений прийом нечистих на руку віщунів, єдина мета яких полягає в тому, щоб заробити якнайбільше грошей. Якщо таролог знаходить магічний вплив, він розповість у тому, як він впливає і запропонує варіанти подальших дій.

Професійний таролог знає та дотримується етичних норм. Він не даватиме порад, що виходять за рамки його знань, наприклад, консультувати з юридичних питань або здоров'я, відповідати на питання про дату смерті. Отриману від карт інформацію, він намагатиметься подати у тій формі, яка не викличе у клієнта шоку чи відторгнення. В однаковій мірі, професіонал не буде говорити те, що точно хоче почути від нього клієнт, обдаровуючи його порожніми надіями та нездійсненними мріями.

Справжній таролог читає карти, спираючись лише на власні знання та інтуїцію. Якщо в присутності клієнта він починає шукати значення карт у книгах або звертається за порадою до колеги по телефону, значить перед вами шахрай або той, хто тільки починає навчання читання карт Таро, і не може на даний момент консультувати клієнтів.

Професійний таролог оцінює час, витрачений на відповідь клієнта. Тому тривалість прийому — не показник майстерності. На пошук тієї самої відповіді у новачка і професіонала може піти зовсім різний час. Крім того, хороший таролог може відмовити клієнту, якщо бачить, що відповідь на поставлене питання нічого не вирішить.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *