Які 5 оберегів дати дитині до школи, щоб її там не наврочили

Світ не без злих людей, і на жаль, іноді діти можуть стати жертвами їхньої злості. Існують люди, які здатні в пориві злоби або образи нашкодити вашій дитині, інформує Ukr.Media.

Однак, є деякі методи, які можуть допомогти вам захистити свою дитину.

Шпилька на шкільну форму

Вважається, що шпилька на шкільній формі може допомогти захистити вашу дитину від негативної енергії. За повір'ям, цей засіб здатний відбивати злі погляди і нечисту силу, запобігаючи їхньому негативному впливу.

Захисне око на рюкзак

Захисне око — це амулет, який вважається здатним відбивати негативну енергію. Носити його на рюкзаку або одязі може допомогти захистити вашу дитину від негативних зовнішніх впливів.

Ганчіркова лялька своїми руками

Грязьова лялька — стародавній амулет, який вважається здатним захистити від різних видів негативної енергії. Ви можете зшити ганчір'яну ляльку власноруч і дати її своїй дитині.

Червона вовняна нитка

Червона вовняна нитка — ще один стародавній засіб, який використовується для захисту від негативної енергії. Вона вважається здатною відбивати злі очі та захищати від негативної енергії. Можна надіти червону нитку на зап'ястя дитини, щоб оберігати її від негативу.

Мішечок із сіллю

Сіль — це ще один стародавній засіб, який використовується для захисту від негативної енергії. Можна зробити мішечок із сіллю і покласти його в рюкзак або кишеню дитини. Сіль вважається здатною поглинати негативну енергію, запобігаючи її негативному впливу на людину.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *