Які ікони варто завжди мати вдома та як правильно вибрати їх для залучення удачі

Існують ікони, які мають бути в будинку у кожної людини. Вони допоможуть не лише залучити удачу і щастя в життя, але і надають сили і впевненості. Оберігають від зла, негативних емоцій, а також від поганого самопочуття, інформує Ukr.Media.

Навіщо потрібні ікони

Сьогодні ікони можна зустріти практично в кожному будинку, в найнесподіваніших місцях. Їх вішають в офісах, ставлять на робочому столі, приклеюють на лобове скло автомобіля, носять в сумці. Найчастіше носіння ікон — це мода.

Але існують такі, які обов'язково мають бути в будинку у кожної людини. Вони допомагають, оберігають від усіх негараздів, поганого самопочуття. У світі дуже важко відшукати частинку добра і тепла. Люди перестали вірити в чудеса. Але завдяки молитвам, експерти запевняють, можна возз'єднатися з Богом і відчути його присутність, і знайти рішення важкого життєвого завдання.

Коли в людини перед очима лик святого, її простіше сконцентруватися, привести в порядок свої думки, прибрати з серця весь негатив і згадати послання, які є в кожній молитві. Завдяки іконам, люди можуть знайти рішення численних життєвих проблем.

Як ікони допомагають людям

Ікону вважають лише посередником між небесним і земним світом. Вся благодать, на думку віруючих, йде не від ікони, а через неї. Якщо люди прикладають голову до образу, а думками знаходяться зі своїми проблемами, і часто дивляться на годинник, то практично немає шансу отримати людині те, чого вона просить.

Тому, священники радять, перед тим як молитися, просити допомоги, варто викинути з голови всі непотрібні думки, проблеми, які заповнили душу і серце, і лише тоді, почати «розмову з Творцем» за допомогою ікони, яка починає рости і наповнювати людину радістю, щастям і добром.

Священники запевняють, що люди, які часто моляться, вони стають набагато сильнішими, добрішими, в душі живе віра в усе хороше. Ікони можуть не лише принести щастя і удачу, але і шкоду, руйнування. Якщо люди дарують ікону і шкодують її, в думках багато негативу, то вона буде приносити невдачі на життєвому шляху.

Людям, яким дарують ікону, священники радять освятити в церкві, помолитися перед нею, прочитати "Отче Наш". Це допоможе уникнути невдач і позбавить від негативної енергетики тих, хто її дарує. У православ'ї прийнято всі куплені ікони освятити, бажано купувати в церкві, в храмах. Адже невідомо, хто тримав її і продавав. Енергія людини передається на будь-які предмети.

Які ікони поставити в будинку

У будинку має бути кілька ікон, але найчастіше ставлять образ Господа і Божої Матері. Якщо є бажання, можна купити ікону зі Святим Миколаєм Угодником, яка допомагає тим людям, які багато подорожують. Для досягнення фінансових удач і кар'єрного зростання, можна поставити або носити з собою образ Спиридона Тріумфунського.

Перед тим як вибирати ікону для свого будинку священники радять прислухатися до внутрішнього голосу. Придивитися до кожного образу і вибрати те, що найбільше сподобалося або підходить для людини.

Іконами можна не лише залучати удачу, але і нашкодити. Якщо люди купують її заради того, що так «модно», то нічого хорошого, за словами священників можна не чекати. Вона не буде приносити щастя і радість, а зовсім навпаки, може руйнувати сімейне благополуччя і достаток.

Де поставити ікону

У гаманці не можна носити ікони, бо гроші мають особливу енергетикою, а образ святих захищає від «бруду». Тому, носіння маленької ікони в портмоне, може впливати на фінансовий успіх і удачу. Ікони ставити можна в будь-яких кімнатах.

Найчастіше їх вішають в дитячій над ліжком дитини. Можна ставити у вітальні на поличці. Бажано мати для ікон особливе місце. Якщо вони висять на стіні, то поруч не повинно бути ніяких інших прикрас, картин. З полиць варто прибрати всі непотрібні речі. Для ікон потрібен простір.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *