Які обереги допоможуть захиститися від енергетичних вампірів?

Енергетичні вампіри, перебуваючи поруч, можуть справляти негативний вплив навіть на стійких людей. Існують ефективні обереги, які допомагають захищатися від них як вдома, так і поза ним, інформує Ukr.Media.

Енергетичні вампіри – це люди, які живляться чужими емоціями і моральними силами. Рано чи пізно кожному доводиться вступити в діалог з такою людиною. І краще правильно вести з ним бесіду, тому що абстрагуватися від енергетичного вампіра повністю досить складно. Вам допоможуть правильні техніки спілкування з негативними людьми, а також обереги й талісмани.

Домашні тварини

Відомо, що домашні тварини – кішки або собаки відмінно блокують негативну дію. Більш того, якщо ви поспілкувалися з вампіром на вулиці або на роботі, із-за чого відчуваєте спустошеність і втому, домашній вихованець вас вилікує.

Для того щоб вам стало легше, потрібно не просто доторкнутися до вашого чотириногого друга. Погладьте його, візьміть на руки, пограйте. Тварини відмінно нейтралізують негативну енергетику.

Камені-талісмани і прикраси

Найпотужніший природний оберіг від таких людей – прикраси з срібла. Срібло відштовхує негативні потоки і захищає ауру людини від вторгнення. Срібні прикраси краще носити у вигляді кілець, хоча і в іншому вигляді вони також будуть вельми корисні. Пам'ятайте про те, що їх не можна комбінувати з золотом.

З каменів найбільш потужним захисником від енергетичних вампірів є алмаз. Цей камінь зміцнює захисні властивості аури, захищає від пристріту і енергетичного виснаження. Добре справляється з функцією захисту агат, а також опал, місячний камінь. Фахівці радять носити тільки один з цих каменів. Вони допомагають в реальному часі – їх можна носити в людних місцях, брати з собою на співбесіди, важливі зустрічі, побачення.

Талісмани фен-шуй

Червона нитка з натурального матеріалу стане гарним джерелом захисту від вторгнення у ваш особистий простір. Енергетичні вампіри втрачають сили поряд з червоним кольором. Східні мудреці радили проти ворогів надягати більше червоного одягу, вішати в будинку червоні стрічки і робити передпокій переважно червоним.

Корисними талісманами будуть конюшина, підкова, дракон. Підкову краще вішати кінцями вгору перед вхідними дверима або збоку від них. Дракон – символ стихії Вогню. Його зображення можна розмістити на стіні, а можна придбати фігурку дракона для робочого столу. Він створює навколо себе особливу непробивну ауру.

Рослини

Корисними рослинами в офісі і вдома є кактуси. В будинку кактуси зазвичай розташовують на вікнах, щоб вони захищали житло від негативних потоків ззовні. Деякі східні школи фен-шуй допускають наявність кактусів біля вхідних дверей. Якщо енергетичні вампіри – це хтось із вашого оточення, хто іноді приходить до вас додому, то біля порога ця людина підсвідомо відчує, що її вплив буде безсилим проти вас.

Відмінні рослини для захисту житла – кучеряві. Плющ і бегонія є найдієвішими захисниками для вашого будинку. Але їх теж варто розташовувати якомога ближче до вхідних дверей, так як, наприклад, в спальні вони далеко не завжди корисні. Ці рослини виступають в ролі енергетичних фільтрів.

Відмінним доповненням для всіх, хто хоче жити спокійно, стануть обереги від злих людей. Справа в тому, що енерговампір може не здогадуватися про наявність у себе таких якостей, а от злі люди чудово обізнані про свої наміри, і тому їх негатив носить спрямований характер. Але сильний захист допоможе і проти такої енергетики.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *