Свідомість людини проходить у своєму розвитку 4 рівня

Перший рівень сприйняття – звичайний розум

Відчуття: Життя контролює вас. На цьому рівні функціонує основна маса людей. Мислення на цьому рівні стереотипне, реакції на події – традиційні. Здається, що оточуючі, у тому числі близькі, егоїстичні, начальство експлуатує, суспільство в цілому влаштоване несправедливо. Це викликає постійні скарги і песимізм. Людина вважає, що вона безсила перед обличчям життєвих обставин і не хоче брати на себе відповідальність за організацію власного життя. Затримуючись на цьому рівні, людина все глибше занурюється в тяжкі роздуми про те, що «життя – біль» і все інтенсивніше притягує до себе негатив, інформує UkrMedia.

Другий рівень – просвітлений розум

Відчуття: «Я контролюю життя». На цей рівень виходить близько 15-20% людей. Людина відчуває, що може контролювати те, що відбувається в житті, реалізувати свої творчий потенціал і зрозуміти своє глибинне «я». На цьому рівні знаходяться успішні люди з реалістичним поглядом на життя. На цьому етапі важливо не впасти в ілюзію, що особисто ви можете сконструювати будь-яку реальність і не перестати бути в контакті з оточуючими, сконцентрувавшись на собі.

Третій рівень – інтуїтивний розум

Відчуття: «Життя іде разом з вами». На цей рівень піднімається близько 4% людей. Рівень інтелектуального та духовного розвитку людини стає все вище; сприйняття того, що відбувається в житті – набагато ширше.

Переставши контролювати, люди приходять до того, що починають довіряти життю, розуміючи: все, що відбувається, має сенс і мету. Людина починає передчувати новий день з тим, щоб дізнатися, що нового він принесе, починає насолоджуватися кожною миттю і відчувати вдячність за це. З'являється відчуття радості, свободи і життя «тут і зараз».

Четвертий рівень – надрозум або космічна свідомість

Відчуття: «Життя і є ви». Це рівень одиниць, що пройшли довгий шлях духовного самопізнання, коли життя сприймається як реальність позачасова. Людина не тривожиться і нічого не змінює, а просто спостерігає і приймає все, що відбувається, перебуваючи в повній гармонії з собою і світом, відчуваючи себе частиною Всесвіту.

Тепер, знаючи, що свідомість може функціонувати на різних рівнях, ви зможете побачити не лише перешкоди на життєвому шляху, але і піднятися над ситуацією і спробувати усвідомити картину того, що відбувається в цілому – це може кардинально змінити підхід до вирішення проблем.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *