Які річниці весілля не відзначають і чому, виходячи з давніх повір’їв

З давніх-давен предки говорили, що чим менше розповідати про своє сімейне життя, тим більше щастя в ньому буде. Ділитися радощами можна хіба що з найближчими людьми і то не завжди. Існують навіть дати, в які забороняється відзначати річницю весілля і для цього є ряд причин, інформує Ukr.Media.

Небезпечні річниці весілля в перші 20 років подружнього життя

16 років

Шістнадцятий рік шлюбу охороняється топазом, який є каменем рівноваги і щирості. І хоч число 16 в нумерології відповідає за благополуччя і процвітання, річницю весілля на цей раз краще не відзначати. Не варто навіть організовувати невеликий пікнік з рідними. Езотерики рекомендують краще провести подружжю цей день наодинці і влаштувати собі ще один медовий місяць, під час якого обговорити плани на майбутнє і подумати над тим, щоб зберегти і примножити те, що вже є.

17 років

Складно зрозуміти, чим може не догодило "олов'яне весілля", але вважається, що цю річницю краще не відзначати і сімейне життя стане міцнішим. Подружжю варто присвятити цей день один одному і зробити те, що вже давно відкладалося. Психологи радять зберегти сили на більш важливі справи, ніж зазивати цілий будинок гостей і влаштовувати пишну гулянку. Це можна зробити на великий ювілей сімейного життя, наприклад, двадцятиріччя.

19 років

Гранатове весілля також не рекомендується відзначати. Езотерики зовсім рекомендують після 15 років шлюбу не святкувати наступні річниці до круглої цифри. Ці п'ять років потрібно присвятити один одному і роз'яснити всі негаразди, які відбувалися між чоловіком і дружиною. Необхідно, нарешті, домовитися, що не влаштовує у шлюбі, щоб увійти в третє десятиліття сімейного життя без клопоту і претензій.

Річниці весілля, про які варто забути на третьому і четвертому десятилітті спільного життя

28 років

Дана річниця носить назву "нікелева", і воно говорить сама за себе. Даний метал без особливого догляду тьмяніє і стає непривабливим. Те ж саме можна сказати і про сімейні відносини. Вони можуть зійти нанівець, якщо їм не приділяти увагу. З одного боку подружжя вже все один одному сказали, але саме цифра 28 стає переломною для шлюбу. Згідно зі статистикою, саме на кінець третього десятиліття спільного життя виникають незрозумілі негаразди, які призводять до кризи у відносинах. І щоб пережити цей переломний момент, краще відмовитися від пишних урочистостей, а приділити увагу бажанням свого партнера.

32 і 33 роки

Ці річниці краще провести подружжю наодинці. Число 33 і зовсім асоціюється з віком Ісуса Христа, тому є переломним. Варто в цю річницю чоловікові і дружині згадати про своє знайомство і спробувати відновити ті колишні почуття. Добре обміркувати вчинки і вирішити, що можна зробити, щоб шлюб став ще міцнішим.

36 років

Дану річницю називають порцеляновою. Вона крихка, а значить і сімейне життя може з легкістю зруйнуватися через якусь дрібницю. Тому не варто показувати своє життя напоказ. "Щастя любить тишу" і, в цьому випадку, приказка якраз до речі.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *