Які знаки Зодіаку приваблюють один одного, але не ладнають

Водолій та Рак

Два магніти: Водолій та Рак. Водолій своїм холодним і відстороненим ставленням зводить з розуму Рака і зрештою пригнічує його. Їх зв'язок виявляється токсичним саме через різні підходи до відносин і життя. Водолій ніколи не зможе отримати свободу від свого партнера і водночас він ніколи не зможе змусити Рака відчути себе в безпеці в цих відносинах, потураючи своїй глибокій потребі в коханні, інформує Ukr.Media.

Рак та Терези

Кокетливі та привабливі Терези з першого погляду підкорюють Рака, який постійно потребує підтримки. Їхні стосунки романтичні, захоплюючі та чарівні, але… вони не тривають довго! Насправді Рак і Терези по-різному переживають сентиментальні відносини: Рак щосили намагається висловити свої почуття, але часто здається холодним, а Терези завжди відкриті для нових відносин. Ці відмінності неминуче виснажують стосунки.

Овен і Телець

Третє місце серед найгірших пар посідають Овен та Телець. Овен — незалежний знак навіть у коханні, а Тельцю притаманна вроджена потреба у турботі та сім'ї. Їхні стихії, Вогонь і Земля, несумісні. Часто їхній зв'язок виникає через дуже сильне потяг, але завжди закінчується погано.

Риби та Близнята

Риби та Близнята неймовірно схожі один на одного: вони стримані та веселі. Не дивно, що їх тягне одне до одного. Але бути схожим не означає бути разом. Насправді Риби душать Близнят, які мріють про особистий простір. Початок буде веселим і сповненим пристрасті, але пізніше ситуація погіршиться і закінчиться все прощанням.

Лев та Скорпіон

Лева завжди тягне до Скорпіона, тому що Скорпіон оповитий аурою таємничості, це неприборканий і відважний знак. Лев не почувається впевнено у цих відносинах, він усіма способами намагається зрозуміти і розшифрувати Скорпіона, який з погляду емоцій незбагненний. Кохання у цій парі перетворюється на суцільну боротьбу. Обидва знаки контролюватимуть відносини, вступатимуть у конфлікт через все, доки не попрощаються.

Овен та Скорпіон

Полум'яні та пристрасні, вони часто приваблюють один одного у сексуальному плані. Між Овном і Скорпіоном чудові емоції у спальні, але повсякденне реальне життя — це постійні розбіжності. З цієї причини стосунки сходять нанівець через невирішені проблеми.

Близнята та Діва

Цими знаками Зодіаку керує Меркурій, і вони можуть здатися сумісними до створення пари. Близнята та Діва дотепні та дуже розумні. Але насправді знак Діви дуже відрізняється від знака Близнят. Природа останнього, вкрай непостійна, що зрештою втомлює Діву, яка всіляко безуспішно намагатиметься контролювати партнера.

Лев та Козеріг

Лев та Козеріг здаються ідеальною парою, невипадково їх тягне один до одного. Козеріг почувається захищеним з гордим та сильним Левом, а Лев заінтригований Козерогом. Після початкового пристрасного потягу, Лев стає невпевненим і страждає від постійної критики Козерога. Зрештою, союзи такого типу завжди закінчуються.

Стрілець та Козеріг

Протилежності притягуються: це демонструє зв'язок між Стрільцем та Козерогом. Перший — відвертий і палкий, другий — сором'язливіший і консервативніший. Результат вибуховий, з великою сексуальною напругою, яка підштовхує їх краще впізнати та вивчити один одного. Однак, як тільки сильні первісні емоції минають, союз Стрільця та Козерога не витримує перевірку рутиною. Їхні інтереси дуже різні, і відносини поступово вщухають, змушуючи їх дистанціюватися.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *