Який колір за знаком Зодіаку вам підходить

У кожного з нас є улюблений колір або той, у якому нам комфортно. Кольори володіють певною енергією, вони можуть надавати нам впевненість і сили, заспокоювати або надихати, інформує Ukr.Media.

Кожен знак Зодіаку знаходиться під заступництвом планети, яка визначає ваш вдалий колір. Це колір виявляє ваші кращі риси і завжди буде вигідно виглядати на вас.

Є також кольори, які варто уникати, так як вони не відповідають енергетиці вашого знаку Зодіаку. Чи знаєте ви, який колір підходить вам більше всього за знаком Зодіаку?

Овен – Червоний

Перший вогненний знак Зодіаку Овен знаходиться під управлінням Марса. Щасливим кольором Овна є червоний колір.

Червоний колір спонукає Овнів до дії, посилює пристрасть, енергію та ініціативу цього знаку. Це колір азарту і впевненості в собі, що дуже підходить активній натурі і життєлюбності Овна. Червоний вимагає уваги, а Овен не любить, коли його ігнорують.

Меншою мірою, але також відповідними будуть білий і жовті кольори.

Овнам найменше підходять сині, чорні і зелені відтінки.

Тілець – Зелений

Тельцям протегує планета краси Венера. Зелений колір символізує природу, і тому найбільш пасує для земного знаку Тельця.

Тельці, як сама природа стабільні, терплячі і завжди знаходяться в процесі росту. Цей колір допоможе вам позбутися всього старого і непотрібного і завжди допоможе вам рухатися вперед.

Вам також підійдуть заспокійливий рожевий і білий кольори. Кольори, яких вам слід уникати – це жовтий і червоний.

Близнюки – Жовтий

Ексцентричний і подвійний знак Близнюків знаходиться під управлінням планети спілкування Меркурія. Жовтий колір краще всього підходить вашій живій і невгамовній вдачі. Він підживлює вашу допитливість і наводить на блискучі думки.

Ви є живим втіленням сонячного світла, який приносить радість і щастя. Це також колір розуму і інтелекту, який стимулює розумові процеси і допомагає зосередитися цьому знаку Зодіаку.

Білий і рожевий також будуть вдалими для Близнюків.

А ось синього і червоного їм варто уникати.

Рак – Білий та Сірий

Четвертий знак Зодіаку знаходиться під заступництвом Місяця. Білий і сірий кольори допомагають Ракам прислухатися до своєї інтуїції і очищає розум і почуття від усього непотрібного.

Ці кольори, як мерехтлива поверхня води або відображення Місяця уособлюють витонченість і чистоту вашого знаку. Вони посилюють чутливість і розуміння, допомагаючи вам відчувати любов на глибинному рівні.

Ракам також підійдуть сріблястий і кремовий кольори.

Їм варто уникати темних кольорів.

Лев – Золотий

Льву протегує саме Сонце. Вважається, що найбільш щасливим кольором для Лева є золотий. Блискучий золотий посилює позитивний настрій і символізує добре серце цього знаку.

Золотий колір завжди вважався символом влади, престижу і високого класу. Тому не дивно, що він приносить удачу Левам.

Золотий допомагає привернути увагу, що так необхідно Левам. Бордовий і помаранчевий також вдалі кольори.

Найменш придатними є всі бліді відтінки.

Діва – Зелений і Коричневий

Це ще один знак Зодіаку, який знаходиться під управлінням Меркурія. Класичні зелені та коричневі відтінки принесуть Дівам удачу.

Ці кольори допомагають їм міцно триматися на ногах і зосередиться на постійному розвитку.

Коричневий символізує стабільність і підтримує обережний і методичний підхід до життя, властивий Дівам. Зелений колір – колір зростання, і як не можна краще уособлює постійне прагнення Дів до самовдосконалення.

Щасливими для Дів також можна назвати синій, світло-жовтий і білий кольори.

Найменш вдалим для них є червоний.

Терези – Рожевий і Блакитний

Терези – ще один знак Зодіаку, що знаходиться під заступництвом Венери. Повітряний рожевий і світлий блакитний відображають відкритість і чарівність цього знаку.

Ці кольори розкривають найкращі риси Терезів, такі як товариськість, м'якість і спокій. Блакитний символізує легкий прохолодний бриз, посилюючи ясність і відчуття рівноваги, а рожевий розкриває милу і люблячу натуру.

Білі і яскраві кольори також вважаються щасливими для цього знаку Зодіаку, але їм потрібно уникати червоного кольору.

Скорпіон – Чорний

Загадковий Скорпіон знаходиться під заступництвом Плутона.

Темний колір приховує глибину душі цього знаку Зодіаку, захищає його від настирливих очей, але також дає йому здатність докопуватися до суті.

Чорний підкреслює допитливий розум Скорпіона і його вміння перевтілюватися. У західній культурі чорний асоціюється зі смертю і відродженням, підкреслюючи здатність цього знаку повністю перевтілюватися.

Червоний і помаранчевий також можна вважати вдалими для Скорпіона, але їм варто бути обережніше з синіми та зеленими відтінками.

Стрілець – Фіолетовий

Стрілець – дев'ятий знак Зодіаку і знаходиться під управлінням планети Юпітер. Фіолетовий – колір духовності і відкритого розуму рухає філософським поглядом Стрільців.

Це також колір достатку й удачі. Він примножує природне везіння і позитивну натуру цього знаку Зодіаку, допомагаючи їм постійно розширювати свої горизонти.

Стрільцям потрібно носити фіолетовий колір, щоб посилити позитивні риси свого характеру, такі як неупередженість і здатність прийняти відмінності інших.

Темно-жовтий і помаранчевий також вважаються вдалими для цього знаку Зодіаку, в той час як синій є не самим підходящим.

Козеріг – Коричневий та Сірий

Козеріг є земним знаком Зодіаку, керованим Сатурном. Приземлений сірий і коричневий кольори допомагають Козерогам знайти найоптимальніший і практичний підхід до життя.

Ці нейтральні кольори підсилюють твердість і надійність цього знаку Зодіаку. Простота і традиції є ключовими моментами способу життя Козерога. Носіть ці кольори, щоб залишатися сильним і не втрачати завзятості в досягненні мети.

Козерогам також підходять чорний, бордовий колір хакі.

Невдалими для них будуть червоний і оранжевий кольори.

Водолій – Синій

Водолій знаходиться під управлінням планети Уран. Спокійний синій колір надихає Водолія на цікаві ідеї і врівноважує їх бунтівну натуру.

Як колір неба і води, з якими Водолій тісно пов'язаний, синій уособлює простори, стимулює до спілкування та експериментів.

Носіть усі відтінки синього кольору, коли вам потрібна допомога, щоб спрямувати свою творчу енергію.

Білий і всі світлі кольори також вважаються вдалими для Водолія.

У той же час чорний і зелений є невідповідними для цього повітряного знака.

Риби – Світло-зелений

Останній знак Зодіаку Риби управляється планетою Нептун. Риби – цілителі по натурі, а світло-зелений колір допоможе їм розвинути свої природні таланти.

Пастельний зелений є кольором оновлення і натхнення. Він допомагає їм утримувати зв'язок зі своєю підсвідомістю і швидко відновлювати сили. Носіть цей колір, якщо вам потрібно когось заспокоїти або втішити.

Щасливим для Риб є рожевий колір.

Їм потрібно уникати носити чорні і всі темні кольори.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *