Жінки цих 4-х знаків Зодіаку найчастіше самотні, і ось чому

Ми — ніжні та романтичні, загадкові, чуттєві та емоційні, народжені не лише щоб прикрашати собою цей світ. Кохання, стосунки, сім'я — ось мрії та підсвідомі бажання багатьох представниць прекрасної статі. Але деяким не дуже щастить в особистому житті та їх пріоритетом стає кар'єра, інформує Ukr.Media.

Жінки яких знаків найчастіше самотні і чому, давайте розбиратися разом із астрологами.

Вогняній та пристрасній жінці Овну заважає егоїстичність та незалежність. Вона вроджений лідер. Така жінка легко справляється з традиційно чоловічими заняттями. Легко може перевірити рівень олії під капотом свого автомобіля та керувати великим підприємством. Дуже завзята і працелюбна вона досягає будь-яких поставлених цілей і вирішує найскладніші завдання.

Овни — жінки з характером. Вона вміє обходитися без чоловіка та пишається цією самостійністю. Щоб почуватися повноцінною їй зовсім не обов'язково бути у стосунках. Скрасити самотність такої жінки зможе лише сильний і самостійний чоловік, який вдень захоплюватиметься її здатністю командувати парадом, а вночі пристрасно зривати мереживну білизну.

Чарівні Близнята розумні та завжди готові до спілкування. Така жінка народжена для насолод і пригод. Чарівна хохотушка, легка на підйом, всидіти на одному місці може лише тоді, коли балакає телефоном. Вона легко знаходить спільну мову та заводить собі друзів чоловіків. Але ця дружба може продовжитися не довго, якщо хлопець дасть хоч найменший натяк, що час переходити на новий рівень.

Жінка Близнята при всіх своїх пустощах суворо стежить за тим, щоб її особисті межі завжди були під охороною і не дозволяє їх порушувати. Такі жінки обирають легкі стосунки і вважають за краще залишатися друзями.

Близнята не люблять зобов'язань, вони потребують свободи. Їхня непередбачуваність і мінливість найчастіше відлякують партнера і заважають побудувати відносини. Підвладно це лише якщо обранець дуже енергійний, товариський і розумний чоловік, з яким її життя продовжуватиме вирувати, але, врахуйте, що чоловік з розвиненим почуттям володарювання поряд з нею ризикує збожеволіти.

Сонячна, енергійна жінка Стрілець воліє витрачати свою енергію у багатьох напрямках, але тільки не варити борщі та пекти пироги. Така жінка сама не поспішає будувати стосунки. Вона прагне, щоб її життя було яскравим, киплячим, насиченим подіями. Тихе, спокійне сімейне життя не про неї.

Жінка Стрілець активно бере участь у різних громадських заходах, налагоджує зв'язки та знайомиться. Вона часто дозволяє собі флірт, але це лише гра за її правилами. Не варто розраховувати на більше, ця жінка все одно залишиться недоступною. Максимум, що вам можна: захоплюватись і дарувати їй солодкі букети.

Стрілець завжди прагне бути незалежним у всьому і нікому не дозволить забрати свободу. Коли всі цілі досягнуті, а на зміну авантюризму прийде статечність і жінка Стрілець вирішить, що настав час будувати відносини, вона сама вибере собі партнера. Опиратися марно. Вона отримає бажане.

Креативна, талановита жінка Водолій одна з найнепередбачуваніших! Вона у постійному пошуку чогось нового: задуми, ідеї, можливості, перспективи, але не стосунки. Індивідуальність і власний комфорт для неї важливіші за чужу думку.

Такі жінки дуже товариські, мають багато друзів, їм подобається бути у великому колективі. При цьому вони не дозволяють нікому дбати про себе, наголошуючи на своїй незалежності. Самовпевненість та небажання знаходити компроміси грають не на її користь, але змінюватись вона навіть не думає.

Замість побачення вона вибере будь-що: кар'єру, захоплення, вечірку з друзями. Для неї важлива свобода, а відносини допустимі, якщо партнер повністю підлаштовуватиметься під неї та її графік. У неї завжди знайдеться достатньо справ, які будуть пріоритетом. Не кожен чоловік готовий відігравати другу роль, тому рано чи пізно жінка Водолій залишається одна.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *