Цих порід собак у жодному разі не можна тримати в квартирі

Ми всі любимо наших пухнастих друзів, але не кожен собака створений для життя в квартирі. Уявіть слона в посудній лавці, але замість гіганта буде, скажімо, агресивна чихуахуа, а замість лавки — ваше затишне гніздечко та маленькі діти. Будь-який собака може вкусити і це факт. Проте деякі чотирилапі роблять це з більшою ймовірністю, ніж інші. Можливо, це звучить несподівано, але найагресивніші породи — маленькі пси, які виглядають безневинно і навіть мило, інформує Ukr.Media.

Родезійський ріджбек

Родезійський Ріджбек — це південноафриканська порода. Вважається, що такі песики вміють відганяти левів від видобутку, доки господар полює. Собаки цієї породи вірні та розумні, але не дуже шанують незнайомців. Вони вимагають розумного позитивного дресування та відсутності жорсткого поводження, щоб не розвинути агресивний бік породи.

Джек-рассел-тер'єр

Маленькі собаки свій невеликий розмір компенсують агресивністю. Третьою у світовому списку найагресивніших стала ще одна "іграшкова" порода, а зовсім не пітбуль чи бульдог, як очікувалося. Джек-Рассел-тер'єр — це тер'єр. І цим все сказано. Представники цієї породи взагалі не терплять грубого поводження, вони будуть відчайдушно чинити опір. Тому слідкуйте за дітьми, які можуть досить жорстко грати з чотирилапими вихованцями, якщо вже ви вирішили завести такого собаку в квартирі.

Такса

Згідно з дослідженнями, цей невеликий норний собака був визнаний найагресивнішим у світі. Незважаючи на те, що такса не може завдати серйозної шкоди людині, як би сильно не кусала, цей маленький монстр відомий своєю ненавистю до чужинців. Як виявилося, одна з п'яти такс хоч раз у житті покусала незнайомця, а одна з 12 нападала на власного господаря. Робіть висновки самі: мати чи не мати у квартирі собаку породи таксу.

Чау-чау

Чау-чау виведений у Китаї. Незважаючи на дружність, собаки цієї породи вимагають дуже хорошого дресування. Можуть бути агресивними, захищаючи господаря. З 1979 до 1998 року було зареєстровано 238 смертельних випадків нападу собак породи чау-чау. Саме тому ці ведмедики потребують щоденної фізичної активності та не підходять для утримання у квартирі.

Хаски

Це північна порода собак, що виведена для їзди на санях. Через потужний мисливський інстинкт хаски можуть бути небезпечними для дрібніших тварин. Вони відомі своїми руйнівними навичками, коли їм стає нудно. Песелі породи хаски більше підходять для утримання в будинку, ніж у міській квартирі.

Ротвейлери

Ротвейлер — сильна порода з добре розвиненим охоронним інстинктом. Як і з собаками інших порід, небезпека найчастіше пояснюється безвідповідальність господаря, жорстоким поводженням, відсутністю дресування та соціалізації. Силу ротвейлера не слід недооцінювати. Тому, якщо мрієте купити цуценя породи ротвейлер, наперед подумайте, а чи зможете ви забезпечити тварину правильним харчуванням, регулярними прогулянками, необхідним дресуванням та особистим місцем у квартирі.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *