Коли правильно стригти нігті згідно з прикметами, щоб не накликати біду

Будь-яка частина тіла володіє енергією і несе в собі інформацію. Для того, щоб зробити не тільки гарний манікюр, але і уникнути неприємностей, слід чітко знати, коли варто робити цю процедуру, щоб залучити удачу і «відрізати» тугу, інформує Ukr.Media.

Повний Місяць

Найбільш невідповідний період для манікюру — повний Місяць. В цей час між людиною і космосом посилюється зв'язок і відбувається інтенсивний обмін енергією.

Щоб не втратити захисту вищих сил і уникнути порушення енергетичного потоку, всі процедури, пов'язані з нігтями, краще відкласти. Через те що в цей момент біоенергетичні точки в організмі активні, багато людей особливо напружені і надмірно емоційні.

Крім того, цей час не найкращий для роботи з гострими інструментами: на повний Місяць рани кровоточать довше звичайного.

Вечір

Вибираючи момент для манікюру, необхідно враховувати не тільки фази Місяця, але і час доби. З давніх-давен вважалося, що вечір і ніч належать злим духам, а значить з настанням темряви активізуються темні сили.

В цей час людина найбільш вразлива і, зістригаючи нігті, які несуть в собі частину її енергії, позбавляється свого захисту. Цю процедуру краще завершити до 6 години вечора, інакше можна накликати біду.

Згідно з прикметами, роблячи манікюр пізно ввечері, ви позбавляєте себе достатку і ситого життя. Вас несподівано можуть звільнити з роботи, що призведе до появи боргів або фінансових труднощів. Стрижка нігтів в темний час доби може злякати удачу, а в житті з'являться неприємності, які спричинять за собою затяжну кризу.

Дні тижня

Навіть день тижня має величезне значення для стрижки нігтів. Кожен день володіє своєю енергетикою. І щоб не нашкодити собі, роблячи манікюр, варто заглянути в календар.

Найбільш сприятливий день для таких процедур — понеділок. Недарма його часом називають початком нового життя, тому в цей день можна позбутися від печалі, а стрижка нігтів приверне не тільки красу, але і успіх.

Другий день тижня теж підходить для догляду за руками. Це посилить захист від неприємностей, поганого погляду і очистить простір від недоброзичливців.

Середа — вдалий час для манікюру у людей, що знаходяться у сварці або тривалому конфлікті з близьким родичем. Можливо, ви помиритеся з рідними або будете щасливими в торгівлі.

Процедури з нігтями в четвер принесуть удачу невпевненим в собі особистостям. Це підніме їх самооцінку і додасть віри у власні сили.

А ось в п'ятницю краще не відвідувати манікюрний салон, інакше незабаром можуть прийти погані звістки або наступити в житті несприятливий період.

Найкраще спланувати відвідування салону краси на суботу. Цей день вважається часом оновлення енергії і позбавлення від кармічних боргів. Якщо постригти нігті в цей день, то можна змінити свою долю в кращу сторону або зустріти нову любов.

У неділю небажано нічого зістригати, бо можна позбавити себе захисту вищих сил на довгий період. Цей день створений для відпочинку і розслаблення.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *