На щастя: на якому пальці носити кільце, щоб привернути кохання й успіх

З давніх часів прикраси вважали символом багатства. Вони показували статус у суспільстві чи сімейний стан. Як допоможе власнику кільце на пальці, читайте в нашому матеріалі, інформує Ukr.Media.

Жителі Стародавньої Греції називали мізинець пальцем Меркурія. Хто носить на цьому пальці кільце, має гарні ораторські здібності. У цих людей краще виходить налагоджувати контакти з оточуючими людьми. На персті Меркурія бажано носити кільця з каменем жовтого або зеленого відтінку, такі як топаз, бурштин, сердолік, смарагд або хризоліт.

Безіменний палець у всіх культурах пов'язаний із серцем, любов'ю та сімейним життям. Прикраса на персті Сонця допоможе отримати взаємність у коханні. Щоб зміцнити шлюб, на безіменний палець потрібно вдягнути срібне кільце з перлами. Це збереже кохання між подружжям на довгі роки. Якщо хочете стати щасливішим, мрієте про багатство і славу, то на безіменному пальці потрібно носити обручку з рубіном, турмаліном або гранатом.

На середньому пальці радять носити обручку тим, хто часто в житті стикається з невдачами. Прикраса з аметистом на персті Сатурна додасть впевненості та спокою. Кільце зі срібла на середньому пальці з каменем чорного і фіолетового кольору потрібно одягати, коли має бути важливе ділове побачення. Носіння кільця на середньому пальці лівої руки допомагає принести гармонію в життя.

Убереже від нещасть кільце із сапфіром або аквамарином на вказівному пальці. Прикраса з дорогоцінним каменем, одягнена на цей палець, робить володаря мудрішим і приваблює до нього успіх. Кільце з опалом на персті Юпітера зміцнює стосунки між рідними. Якщо хочете зробити міцніший любовний союз, то треба надіти золоте кільце з берилом на вказівний палець лівої руки.

Кільце на великому пальці наділяє власника вмінням радіти життю та бажанням створити міцний любовний союз. Цей палець слід прикрашати енергійним та емоційним людям. Носіння кільця на персті Марса із золота чи срібла допомагає розвивати волю.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *