Найправдивіші народні прикмети які говорять що хлопець думає про вас

Інтуїція у більшості людей працює дуже добре, особливо сильна вона у жінок. Тому, коли вам здається щось, вам не здається. А за особливими прикметами навіть можна зрозуміти, що хтось за вами сумує, інформує Ukr.Media.

Чи бувало у вас почуття або раптова підозра, що хтось саме зараз вас згадує? Інтуїція так і кричала, що чоловік думає про вас в цей момент, сумує, хоче опинитися поруч. Чи є народні прикмети, що говорять про таке? Звичайно. І ми розповімо про найправдивіші з них, які доводять, що хлопець, перебуваючи на відстані, думає про вас.

Гикавка

Одна з найпоширеніших народних прикмет, що вказують на те, що хтось зараз про вас думає або згадує, — несподівана гикавка. Звичайно, важливо розуміти, що мова не про те порушення функції дихання, що викликано переляком або поїданням булочки всухом'ятку. Якщо жінка без явних причин починає гикати, та ще триває все довго, — це вірна ознака, що десь на відстані чоловік зараз про неї згадує. Всі ж ще з дитинства знають, що, довго і довго, потрібно почати перераховувати імена людей, хто, можливо, зараз думає про вас. Помічали, що гикавка проходить, як тільки подумки або вголос вимовиш вірне ім'я? Прикмета працює.

Раптове чхання

Народна прикмета говорить: чхання — ознака, що про жінку думає чоловік.

Крім гикавки вірною прикметою, що про вас хтось подумав, вважається ще й чхання без причин. Якщо це не алергія, ви не перебуваєте в запиленому приміщенні або біля квітів, не застуджені. Чим яскравіше почуття у людини, тим більшу кількість разів буде чхати дівчина. Народна прикмета також свідчить, що, якщо ви чхнули непарну кількість разів, закоханий в вас чоловік знаходиться поруч і, можливо, ви навіть його знаєте.

Сверблячка в грудях

Найвірніша прикмета, що десь далеко чоловік думає і сумує за коханою, — свербіж у грудях дівчини. Причому раптова і нестерпна сверблячка говорить про щирі і сильні почуття, які відчуває до жінки партнер. Але в цьому повір'я цікаво ще й те, що його трактування різні залежно від того, де саме у дівчини засвербіли груди. Якщо з лівого боку — чоловік відповідає на почуття дами взаємністю. А якщо з правого — скоро прекрасна особа зустріне справжнє кохання. Або трапиться невеликий флірт на стороні, якщо жінка вже перебуває у відносинах.

Горять щоки

Раптом почервоніли щоки? Це прикмета, що вас хтось згадує.

Ознакою, що хтось в цей момент думає про вас, можна впевнено вважати почервонілі щоки. Народна прикмета, в яку вірили з давніх часів і говорили людині, що його згадують, якщо раптово "загорілися" щоки або кінчики вух. Правда, швидше за все, чоловік думає про обраницю не зовсім приємно, а злиться на неї і лає.

Почервоніли і сльозяться очі

Цю народну прикмету можна вважати правдивою, якщо у вас немає алергії, ви не сиділи тривалий час перед екраном комп'ютера або зі смартфоном, вам не дме в очі пронизливий вітер. Раптове почервоніння очей, свербіж або сльозливість теж вказують на те, що десь на відстані чоловік згадує про вас. І в цій прикметі є хороша сторона і погана. Якщо свербить ліве око, про жінку думають з добротою і любов'ю, а якщо праве — критикують.

Чоловік несподівано приснився

Несподівано чоловік з'явився у вашому сні? Це ознака, що він сильно нудьгує.

І ще однією вірною народною прикметою, що чоловік нудьгує і часто про вас згадує, стане поява його в ваших снах. Ми всі тісно пов'язані з енергетичними полями інших людей і Землі. Тільки уявіть, наскільки сильно партнер любить жінку, що зміг з'явитися у неї уві сні! Але правдивою прикмета стане тільки в тому разі, якщо панянка не думала перед сном про чоловіка сама. Він повинен прийти в її сновидіння спонтанно.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *