Найсильніший ритуал на виконання бажання в Повний місяць

Він є дуже сильним і дієвим, тому бажання має бути дійсно вартим і йти від самого серця. Цей ритуал можна проводити в повний Місяць вночі або вдень. Ритуал проводиться в повний Місяць з тієї причини, що до цього моменту в кожній людині накопичується найбільша кількість енергії, за допомогою якої можна притягнути бажане, інформує Ukr.Media.

Ритуал можна проводити з моменту Повного місяця протягом доби після настання фази Повного Місяця. Ритуал на виконання бажань в Повню можна поводити в будь-який час доби: вранці, вдень, ввечері або вночі.

Як підготуватися до ритуалу в повний Місяць?

До ритуалу в Повню треба спочатку підготуватися, оскільки у виконання свого бажання ви будете вкладати свою власну енергію, якою наділив вас Місяць. Щоб ритуал був працюючим, ви повинні позбутися всіх негативних думок і очистити свою свідомість.

Для цього візьміть свічку, найкраще червоного кольору. Якщо немає, підійде свічка й іншого кольору. Запаліть свічку і дивіться на її полум'я мінімум 5 хвилин. Відчуйте, як вогонь свічки спалює весь негатив і всі ваші сумбурні переживання і думки. Не думайте ні про що, просто дивіться на полум'я свічки, і нехай вона сама дає вам необхідне очищення. Спробуйте розчинитися в цьому полум'ї і впустити його енергію в себе.

Бажання у Повню

У Повню не можна загадувати відразу багато бажань, оскільки на кожне бажання потрібно витратити велику кількість енергії, щоб воно збулося. Найкраще взяти одне-два найзаповітніших бажання. Якщо ви відчуваєте великий внутрішній енергетичний потенціал, то можете взяти до 5-ти бажань. Кожне бажання має бути важливим і нести в собі тільки позитивний сенс.

Як загадувати бажання, щоб воно збулося?

Щоб кожне бажання збулося, потрібно вкласти в них максимальну кількість почуттів і енергії. Для цього слід загадувати бажання по черзі, приділяючи достатньо уваги кожному. Можна записати своє бажання на аркуші паперу.

Запишіть своє бажання на невеликому аркуші паперу, закрийте очі і уявіть весь спектр своїх емоцій і почуттів, пов'язаних з реалізацією цього бажання. Саме на емоції потрібно звернути увагу. Вони повинні бути яскравими і повністю захопити ваш внутрішній світ.

Вкладіть всі свої почуття в це бажання, уявіть, як ваша грудна клітина наповнюється великим відчуттям радості, задоволення, щастя, пропустіть через себе всі ці почуття. Подумки наповніть своєю енергією власне бажання.

Відкрийте очі. Зробіть великий видих. І спаліть листок з написаним на ньому бажанням у полум'ї свічки. Потім можете загасити свічку. Постарайтеся зберегти в собі приємні почуття на весь день.

«Вдихайте» енергію для свого бажання

Протягом всього дня після Повного місяця робіть дуже сильну і дійсно працюючу практику. «Вдихайте» енергію Повного Місяця для того, щоб ваше бажання швидше збулося.

Робіть глибокий вдих з відчуттям того, як вас наповнює енергія. Відчуйте, як кожна клітинка вашого організму наповнюється енергією, ви знаходите внутрішній баланс, все всередині вас встає на свої місця, ви відчуваєте наповнення і радість.

І на видиху уявіть, як м'яко і плавно ви позбавляєтеся від усього негативу, втоми, поганих почуттів та емоцій. Всередині вас з'являється світло, гармонія, почуття задоволеності.

Робіть по кілька таких вдихів і видихів протягом дня. Таким чином, ви зможете знайти потрібну вам енергію, а також зберегти свій внутрішній спокій.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *