Названо три знаки Зодіаку, яким не страшний ретроградний Меркурій

Астрологи звичайно в курсі, що 23 серпня настав період ретроградного Меркурія. Цей період триватиме до 15 вересня, інформує Ukr.Media.

З точки зору астрономії, ретроградний Меркурій — астрономічне явище, при якому виникає ілюзія руху планети Меркурія у зворотному напрямку. Це відбувається через внутрішній стан орбіти Меркурія щодо орбіти Землі та його орбітального руху навколо Сонця. Це явище не має відношення до ретроградного руху і пов'язане виключно з особливостями проекції видимого положення Меркурія на небесну сферу Землі.

І це з погляду не астрономів, а астрологів, під час цього явища можуть виявлятися труднощі у житті. І цей період створює проблеми практично для всіх знаків зодіакальних будинків. Однак, як з'ясовується, серед знаків є ті, на яких цей період негативно не позначається.

Телець

Це один із небагатьох знаків, які найменш торкнулися ретроградним Меркурієм. Цього року точно. Здатність представників цього знаку Зодіаку заземлитись і практичне ставлення до всього діє як космічний щит від хаосу.

Козеріг

Спокійним, холоднокровним та зібраним представникам цього знаку теж нема чого турбуватися в цей непростий період часу. Практичність та цілеспрямованість Козерогів дозволить їм професійно орієнтуватися у космічному лабіринті.

Риби

Представники цього зодіакального знака можуть трохи відчути вплив ретроградного Меркурія, однак це єдиний знак, який зможе отримати максимальну користь із цієї ситуації. Шалена енергія періоду хаосу, що настав, може допомогти Рибам поглянути по-новому на власне життя і стати провідниками для інших представників зодіакального кола у світ спокою та адекватності.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *