Несподівані прикмети і забобони, пов’язані з дірявими шкарпетками

Шкарпетки є необхідним атрибутом будь-якого гардероба. Вони виконують функції обігріву стоп і захищають ноги від зовнішніх чинників. Але рідко шкарпетки можуть прослужити тривалий час. Через пару місяців використання ми починаємо помічати дірку, що утворилася в області пальців або п'яти. Більшість з нас просто викинуть такі шкарпетки, на відміну від наших бабусь. Наші старенькі родичі звикли штопати такі отвори на носках, бо раніше панчішні вироби були у великому дефіциті. Але деякі люди намагаються не звертати увагу і продовжують ходити в порваних шкарпетках, навіть не здогадуючись про те, що через такі пошкоджені вироби можуть виходити життєві сили і енергетика людини, інформує Ukr.Media.

Експерти назвали найпоширеніші прикмети про те, як можна накликати на себе біду, використовуючи шкарпетки з дірками:

  • Вважається, що носіння дірявих шкарпеток може накликати фінансові труднощі або навіть бідність.
  • Якщо дірки з'явилися на нових шкарпетках практично одразу, це означає те, що людина досить часто відмовляється від своїх інтересів на користь чужих.
  • Якщо людина поспіхом наділа діряві шкарпеткові вироби, її необхідно зупинитися і подумати про свої думки і дії.
  • Предки вірили й у те, що ті люди, які не звертають уваги на дірки в шкарпетках, також безладно ставляться до свого особистого життя.
  • Якщо вам приснилися діряві шкарпетки, необхідно насторожитися. Можливо хтось із близьких думає проти вас недобре.
  • За старих часів не викидали шкарпетки з дірками, а зашивали. Вважалося, що з викинутими шкарпетками йде і достаток людини. Але ті шкарпетки, які вже не вдавалося врятувати, спалювали або викидали, попередньо виправши.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *