Ознаки псування в будинку: які сторонні предмети в оселі мають вас насторожити

Купуючи чи орендуючи житло, ми очікуємо отримати місце, де зможемо відпочити душею та тілом. Але трапляється так, що в новому житлі ви з незрозумілих причин почуваєтеся некомфортно. Причини можуть бути різні, але не варто виключати і негативний вплив колишніх господарів. Ознаки псування у квартирі можуть бути неочевидними, інформує Ukr.Media.

В багатьох випадках візуально приміщення може подобатися, але знаходитись в ньому чомусь буває неприємно. Причиною може бути предмет, який заговорений на нещастя. А щоб такого не трапилося з вами, ми розповімо, які речі можуть бути використані для наведення псування.

Ознаки псування в будинку

Звичайно, знайдений у будинку один із цих предметів ще не гарантує псування. Але якщо при цьому ви почуваєтеся пригнічено, а в житті почали відбуватися неприємні речі, то слід придивитися до свого будинку.

До речі, ці речі ви можете знайти як у новому будинку, так і в оселі, де ви живете давно. Особливо слід звертати увагу на навколишні предмети після візитів нових знайомих, а також просто неприємних людей.

Які предмети можуть принести нещастя

Нитки та мотузки

Різні нитки використовують у своїх ритуалах маги різного рівня. Вони можуть бути заговорені як на добро, так і на біди, хвороби та невдачі. Насторожити вас мають нитки та мотузки, які висять на дзеркалах, дверях, меблях. Крім того, уважно варто ставитись до ниток, якими ви не користуєтеся, а отже, у вашому будинку їх бути не повинно.

Голки

Всі гострі предмети здатні накопичувати негативну енергію, тому їх часто використовують навіть маги-початківці. Наприклад, з цієї причини не прийнято дарувати ножі та ножиці. Зазвичай голки, заговорені на невдачу, ховають у прихованих частинах будинку. Зазвичай, це дверні та віконні отвори, також шпалери в кутах або за меблями.

Малюнки крейдою

Зверніть увагу, що намальовані хрести та інші символи на дверях та вікнах можуть означати, що у цьому будинку проводили різні ритуали. Вони необов'язково нестимуть негативну енергетику, але ви не можете знати про це достовірно.

Земля

Ґрунт — один із найчастіших атрибутів усіх змов та ритуалів. Її можуть розсипати під порогом чи кутах будинку. Тому незрозуміло звідки бруд, що з'явився, повинен вас насторожити. Крім того, землю іноді насипають у мішечок і кидають за меблі, які рідко посувають, наприклад шафу. Таку землю нерідко беруть з цвинтаря або просто замовляють звичайний ґрунт на нещастя.

Яйце

Яйця відрізняються вмінням вбирати негативну енергетику. Тому саме яйцем прийнято «викочувати» хвороби та привороти. І якщо у вашому будинку незрозуміло звідки з'явилося яйце, це може бути ознакою змови на хвороби.

Волосся

Пучок чужого волосся може бути принесеним у твій дім, щоб привернути нещастя і розлучення подружжя. Іноді волосся може бути заховане в кутку будинку, або бути зашите всередину подушки.

Перо

Під час прибирання було знайдено перо? Це теж може сигналізувати про недобрий вплив іншої людини. Пір'я, складене хрестом, зазвичай замовляють на смерть господаря будинку.

Подарунки

Якщо в домі почали відбуватися неприємності, зверніть увагу, чи не з'явилося там нещодавно подарованих речей. Згадайте, які предмети з'явилися вдома не з вашої волі, а були принесені кимось. До речі, зазвичай такі речі підсвідомо вам не подобаються одразу. За них навіть не хочеться дякувати дарувальнику.

Знахідки з вулиці

Будь-які речі, знайдені на вулиці, можуть нести негативну енергетику. Особливо це стосується прикрас та інших цінних речей. Тому завжди пам'ятайте, що є речі, які підбирати на вулиці, в принципі, не варто.

Ознаки псування в будинку: що робити з неприємними знахідками

Важливо пам'ятати, що будь-які підозрілі знахідки слід знешкоджувати негайно, щоб вони не псували життя і далі. Слід знати про кілька простих правил:

 • Ніколи не чіпайте знахідки руками. Беріть предмети щільною тканиною, а краще використовуйте рукавички. Голки витягайте за допомогою плоскогубців.
 • Всі знахідки кидайте у вогонь і спалюйте, це найдієвіший метод.
 • Якщо предмет не горить повністю або частково (наприклад, голки та шпильки), після вогню його слід закопати у землі, подалі від будинку та городу.
 • Проводячи всі маніпуляції, примовляйте: "Звідки прийшло, туди і пішло".
 • Повернувшись додому, обов'язково вимийте підлогу з сіллю. Ганчірку після цього краще викинути.
 • Зітріть з усіх одвірків будь-які написи та позначення, навіть якщо вони здаються вам засобом захисту. Ви не знаєте, з яким посилом вони наносилися на поверхню, тому впевненості в їхній результативності теж немає. Краще потім нанести їх наново самостійно.
 • Кути в будинку побризкайте святою водою і прочитай «Отче наш».
 • Ми сподіваємося, що наші поради вам не стануть у нагоді, але краще бути готовими до всього. І навіть якщо в будинку немає сторонніх предметів, є ознаки, які вказують на негативну енергетику в будинку.

  Джерело: ukr.media

  No votes yet.
  Please wait...

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *