Як за допомогою звичайного дзеркала очистити свій будинок від негативу

Із дзеркалами пов'язано безліч прикмет і забобонів. З незапам'ятних часів людей вабила і притягувала відбивна блискуча поверхня. Чи можна розміщувати дзеркала біля вікон? Постараємося розібратися і знайти єдиний правильний варіант відповіді на це питання, інформує Ukr.Media.

Ритуал із дзеркалом на очищення будинку від негативу

Вважається, що дзеркала здатні концентрувати в собі енергію і вихлюпувати її в навколишній простір. З цієї причини небажаним вважається розміщення дзеркал навпроти вікон. Через віддзеркалення все благополуччя будинку може бути спрямоване геть із нього. Використовувати цю дзеркальну здатність можна й на благо. Якщо у вашому житті справжнісінька чорна смуга, неприємності накопичуються як снігова куля і все буквально валиться з рук, ви можете спробувати "віддзеркалити" все погане зі свого життя.

Візьміть дзеркало і встановіть його на підвіконня. Важливо, щоб у відображенні була тільки вулиця. Залиште дзеркало в такому положенні на деякий час і постарайтеся уявити, як через нього весь негатив із вашого житла йде геть. Після проведення цього ритуалу дзеркалом краще не користуватися. Але якщо це необхідно, слід ретельно промити поверхню виробу проточною водою.

Чому не можна вішати дзеркала навпроти вікон?

Фахівці з фен-шуй стверджують, що дуже важливо правильно розташувати всі дзеркала в будинку. Місце навпроти вікна вважається невдалим. Річ у тім, що через віконні прорізи в житло надходить позитивна сонячна енергія. Ці потоки позитивно впливають на атмосферу в домі та самопочуття всіх членів сім'ї. Якщо ви повісите навпроти вікна дзеркало, природна циркуляція позитивної енергії буде порушена.

За бажання повісити дзеркало можна збоку від вікна або на сусідню стіну. У цьому разі воно нічим не завадить.

Сучасне трактування старовинних забобонів

У наш час більшість людей намагаються бути невіруючими і позбавлятися забобонів. І все-таки вішати дзеркало навпроти вікна — це не найкраща ідея. Через відображення з вулиці може бути видно більшу частину вашої кімнати. Це справжня знахідка для зловмисників. Виходить, дзеркало, що висить навпроти вікна, може привабити грабіжників або зробити ваші сімейні таємниці надбанням громадськості.

І все ж у деяких ситуаціях розміщення дзеркал на підвіконні може бути обґрунтованим. Якщо ви живете на першому поверсі і часто страждаєте від поглядів роззяв, можна поставити на вікні досить велике дзеркало або навіть обклеїти скло дзеркальною плівкою. У цьому разі дзеркальна поверхня стане справжнім захисником вашого сімейного благополуччя і не принесе жодних неприємностей.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *