Посидіти на стільці вагітної, що передбачає дана прикмета

Не секрет, що в наш час багато жінок довго не можуть завагітніти. Вони довго лікуються в спеціальних клініках, звертаються до цілителів і ворожок. Не залишаються поза увагою і народні прикмети, яких на цю тему існує безліч, інформує Ukr.Media.

Звісно, більшість сучасних людей розуміє, що забобони наших предків не можуть зрівнятися з досягненнями сучасної медицини, та все ж наполегливо тримаються за цю тоненьку ниточку в надії знайти довгоочікуване щастя материнства. Адже якщо у щось сильно віриш, то будь-яка прикмета може збутися.

Одні впевнені, що їм допоможе завагітніти погладжування животика з малюком, який росте всередині. Інші п'ють воду з чашки вагітної жінки і зав'язують на зап'ясті червону нитку. Треті купують фікус і з любов'ю доглядають за ним.

А є й такі, які точно знають, що зможуть зачати тільки після того, як посидять на стільці після вагітної. У цій вірі безсумнівно є частка здорового глузду. Ще наші бабусі й мами знали, що така поведінка підсвідомо налаштовує репродуктивну систему майбутньої мами на зачаття і виношування малюка. Головне — це дочекатися моменту, доки пані з животиком встане з дивана чи крісла, й одразу ж розташуватися на її місці, доки те ще зберігає позитивну енергетику.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *