Поведінка всіх знаків зодіаку в ситуаціях, коли від них вимагається доброта і чуйність

Давайте дізнаємося чи допоможе вам людина з радістю або ж краще її ні про що не просити?

Доброта безпосередньо пов'язана зі знаком зодіаку.

Овен

Зовсім не вміє заподіяти шкоду навмисно. Овни дуже уважні до оточуючих їх людей, якщо ті не заважають їхнім планам і намірам. Зла воліють не пам'ятати, дивлячись і рухаючись тільки вперед, інформує Ukr.Media.

Телець

Добрий і світлий знак, навіть занадто відкритий, з-за чого часто страждає. Тому добрі вчинки Тельців потрібно контролювати родичам, так як у своїй привітності Тельці можуть зайти дуже далеко. При цьому вони не дурні і не наївні, просто дійсно дуже добрі.

Близнюки

У Близнюків досить дивна доброта. По-справжньому добрими і відкритими вони бувають тільки з тими, хто (на їх думку) цього заслужив. Навіть якщо мова йде про найближчих людей.

Але загалом і в цілому вони хоч і байдужі до всього іншого людства, але уважно ввічливі. Та можуть і вислухати, і зобразити співчуття, і навіть допомогти. Не вникаючи при цьому душею і залишаючись холодно-байдужим. Але іноді факт допомоги адже важливіше, ніж співчуття.

Рак

У плані доброти раки дуже схожі на Близнюків. Їх доброта поширюється в основному на близьких людей, решта – вибачте. Але все-таки Раки дарують свою любов усім родичам, а не тим, хто «гідний». Та й заслужити розташування раку не складно – треба просто йти йому назустріч, цього достатньо.

Лев

Дуже закритий знак, тому на око визначити, як він до вас ставиться, і що у нього на душі і на розумі – дуже проблематично. Він буде приховувати як хороше, так і погане ставлення. Але як тільки ви з Левом опинитеся в ситуації, де своє ставлення до вас йому доведеться оголити, то ви відразу дізнаєтеся. І якщо він до вас ставиться добре – то ви отримаєте необхідну вам доброту.

Діва

З добротою у Дів все відмінно – якщо Діва може допомогти, то вона обов'язково це зробить. Але ось завдані їм неприємності пам'ятають довго. Хоча, на відміну від Лева, який будує плани помсти, Діва зробить свій висновок і викреслить людину зі свого життя раз і назавжди.

Терези

Більше вихований, ніж добрий знак. Тому якщо Терезам складно поставити людину на місце там, де це варто було б зробити. Доброта тут ні при чому, це просто вроджена нетерпимість до грубості.

Скорпіон

Нарочито грубуваті і різкі, насправді Скорпіони дуже добрі і наділені душевною тонкістю. Як і Діви – обов'язково допоможуть, потребують допомоги просто тому, що можуть це зробити.

Але злопам'ятність залишається їхньою відмітною рисою. Образили Скорпіона – чекайте неприємностей.

Стрілець

У Стрільців вся доброта чорно-біла і ситуаційна. Поганим – погане ставлення, хорошим – добрий. Напівтонів не існує, і копати глибоко в ситуацію Стрільці не прагнуть, тому частенько помиляються у визначеннях що таке добре, і що таке погано.

Козеріг

Козероги закритий знак, але добрий. З-за своєї закритості Козеріг здається байдужим до всіх і вся, але, опинившись у ситуації, де йому доведеться взяти безпосередню участь – обов'язково зробить по-доброму. По-іншому показувати свою чуйність Козероги не вміють, або соромляться.

Водолій

Абсолютно нездатний до поганих вчинків знак. Добрий буде до всіх, навіть до тих, хто заподіяв йому біль. Простить, забуде і в разі потреби знову допоможе. Водолій не хоче і не буде витрачати себе на зло. Але відкрите зловживання його добротою буде припинено на корені – Водолій зовсім не слабохарактерний, а робити добро йому приємно.

Риби

Дуже добрий і відкритий знак, в принципі нездатний до зла. І навіть незлопам'ятний. Але як і Діви, якщо сильно зачепили їх людей, викреслює зі свого життя. Просто на всяк випадок, щоб знову не зробили ніжним і вразливим Рибам боляче.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *