Чому не варто довго дивитися кішці в очі: прикмети та повір’я

Кішки – незвичайні істоти, здатні вловлювати зв'язок між світами, а котячий погляд, володіє гіпнотичними властивостями. Коти оточені таємницею і містикою, тому з'явилося чимало легенд, прикмет і забобонів про цих милих тваринок, інформує Ukr.Media.

Прикмети про кішок виникли ще у стародавні часи, коли люди пов'язували незрозумілі явища з потойбічними силами. Легенди свідчили про невидимий зв'язок кішок з іншими світами, недоступні людському погляду і розумінню. Люди вірили, що коти можуть уловлювати і передавати інформацію. Більш того, вважається, що котячі очі володіють гіпнотичними властивостями: вони зачаровують і відволікають людину, тому погляд кішки небезпечний. Ми пропонуюємо дізнатися, звідки з'явилося це повір'я і чи варто йому довіряти.

Згідно з однією прикметою, кішці не можна дивитися в очі, оскільки із-за цього можна втратити життєву енергію. Пухнастий «провідник» відправить частину вашої енергії в потойбічний світ.

Не менш загадковою прикметою вважається здатність кішки передбачати майбутнє. Вважається, що чотириногий вихованець бачить, що станеться з ним, а також що чекає його господарів. Його очі порівнянні з дзеркалом, з яким варто бути гранично обережними, особливо в темний час доби. Погляд в котячі очі може змінити майбутнє, але як саме, нікому невідомо. Щоб випадково не привернути неприємності, краще не дивитися в котячі очі довго.

Іншим, більш цікавим тлумаченням прикмети, по якій варто уникати зустрічі з очима кішки, вважається вселення демонів у вихованця. Існує думка, що астральний гість при довгому погляді людини може розсердитися і вселитися в неї. За слов'янськими повір'ями, в котячих вселяються не демони, а будинкові, яких також небезпечно дратувати.

Інша прикмета відображає повір'я про містичні здібності кішки переходити крізь світи. Зустрівшись очима з пухнастим другом, можна нажити собі астральних ворогів і перенести їх з потойбічного світу в реальний.

Багато асоціюють котів, в основному чорних, з магією і чаклунством, вірячи в те, що ці милі створіння володіють могутньою силою, здатною позбавити людину розуму або душі. Існує чимало легенд про те, як через довгий погляд в котячі очі люди сходили з розуму і мучилися від страшних бачень.

Зрозуміло, надати факти, які підтверджували б вищевикладені прикмети, практично неможливо. Однак екстрасенси і біоенергетики стверджують, що очі кішки таять небезпеку. Не варто забувати, що багато прикмет збуваються, тому не зайвим буде до них прислухатися. В іншому любіть своїх домашніх улюбленців, і тоді вони будуть дарувати вам тільки щастя, любов і добро.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *