Що буде, якщо розсипати перець: народні прикмети

Кожен народ має безліч забобонів. Одні ставляться до них як до частини культурної спадщини. Для інших — це лише цікаві епізоди, які роблять життя різноманітнішим. У розвинених країнах більшість людей відносяться до прикмет з певною часткою скептицизму, а відсталі народності підпорядковують свої вчинки та наміри результатам тлумачень. Одні прогнози виглядають по-справжньому доленосними, інші мають абсолютно невинне значення, інформує Ukr.Media.

До останньої категорії відноситься і прикмета про розсипаний перець. Незважаючи на те, що більшість її тлумачень носять негативний характер, все ж таки в цілому наслідки не можна назвати невідворотними.

  • Мелений перець у своєму містичному значенні прирівнюється до солі. Розсипати його — означає викликати неприємності, ініціювати скандали та сварки у сім'ї. Швидше за все, виникне суперечка з родичами через спадщину або невірний чоловік буде спійманий на місці злочину.
  • Горошини перцю, що розбіглися на всі боки, обіцяють винуватцю інциденту серйозні фінансові проблеми, які вимагатимуть чимало зусиль для виправлення ситуації. Однак труднощам можна запобігти, якщо ретельно зібрати «втікачок», помістити їх у паперову кульку і спалити.
  • Значення прикмети залежить від того, де сталася катастрофа. Гостра приправа, що покрила поверхню столу, обіцяє багато проблем із документами. Це може бути як приємна метушня з оформленням спадщини, так і договір купівлі-продажу на квартиру чи інше майно. У будь-якому випадку, будьте готові до численних турбот та матеріальних витрат.
  • Відверто негативне тлумачення має прикмета про перець, розсипаний по підлозі. Вона віщує серйозні розбіжності через непорозуміння сторонами позицій та аргументів один одного. Подія, що трапилася в першій половині дня, обіцяє швидке вирішення протиріч, ну а в другій — не варто навіть сподіватися на сприятливий результат справи. Все закінчиться великим конфліктом та повним фіаско.
  • Залежить пояснення події і від кольору перцю. Червоні сорти символізують любовну сферу, а неприємність із ним означає невірність обранця і перспективу повної самотності. Білі різновиди означають чистоту намірів, і якщо такий перець розсипав гість, то це говорить про приховану злість або заздрість візитера. Надалі будьте уважні до свого оточення.
  • Будь-яку негативну прикмету, пов'язану з розсипаним перцем, легко нейтралізувати, якщо швидко зібрати і спалити, а місце події ретельно вимити водою.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *