За датою народження можливо дізнатися про свого ангела-охоронця — ось як це зробити

Вважають, що ангел-охоронець з'являється у людини лише після хрещення. Але духовний заступник народжується разом із появою на світ малюка. Віщі сни, знаки долі, які часом ми не помічаємо — все це витівки нашого ангела-охоронця, який різними способами намагається нас вберегти та захистити, інформує Ukr.Media.

Як дізнатися стать його та характер захисника? — за датою народження.

Для того, щоб дізнатися вік ангела-охоронця, необхідно скласти числа місяця та дня народження.

Щоб дізнатися стать духовного заступника, варто скласти числа дня, місяця та року народження. Наприклад, дата народження 12.05.1986. 1+2+5+1+9+8+6=32. Якщо у вас вийшло парне число, захисник — хлопчик, непарне — дівчинка.

Щоб дізнатися про характер ангела-охоронця, треба отримане число, якщо воно двозначне, скласти ще раз до отримання однозначного. 3+2=5.

Одиниця

Добрі, чуйні ангели-охоронці, які допомагають людині у всіх бідах. Такі захисники найчастіше дістаються ввічливим та вихованим людям. Вони приходять на допомогу в будь-якій важкій життєвій ситуації.

Двійка

Ангели з великими крилами, які можуть захистити від усіх негараздів. Найчастіше ви можете їх побачити у дзеркалі та відчути їхню допомогу. Адже вони часто подають знаки долі. Навіть під час сну вони продовжують захищати вас від кошмарів. Можуть поцілувати у щоку. Після цього у людини з'являються ластовиння.

Трійка

Безтурботні ангели-охоронці. Тому вони можуть відлучитися та залишити вас без захисту. І повертаються лише тоді, коли їх просять про допомогу.

Четвірка

Якщо вийшла четвірка, ви маєте мудрого, розумного та терплячого ангела-охоронця. Підопічні грамотні люди завжди готові до нових подвигів. Намагаються бути у всіх на очах. Для них важливо завжди вчитися, щоб отримати нові знання та приплив позитивної енергетики.

П'ятірка

У вас сильний і впевнений у собі ангел-охоронець. Для нього важливо допомагати у будь-якій важкій життєвій ситуації. Вони здатні нагородити людину довголіттям.

Шістка

Ангели люблять літати в хмарах і грати на флейті. Вони дуже веселі, впевнені у собі. Крім того, можуть наділити людину талантом та творчими здібностями.

Сімка

Якщо у вас вийшла сімка, значить захисник здатний перевтілюватися в образ людини чи якогось предмета. Дарують підопічному віщі сни. Але якщо їх сильно образити, можуть покинути вас назавжди. Для цього варто бути обережними з ним, завжди спілкуватися та просити допомоги.

Вісімка

Тільки ви з усіх дев'яти ангелів маєте ангела-охоронця близького та рідного до покійної людини.

Дев'ятка

Ангел-охоронець завжди знаходиться поряд зі своїм підопічним. Він дарує йому радість, теплоту та турботу. Ім'я для такого ангела-охоронця людина може вигадати самостійно, достатньо лише заплющити очі і подумки уявити небо й хмари.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *