Що обіцяє втрата сережки, кільця, хрестика: народні прикмети

Золоті вироби є майже в будь-якому будинку. Це можуть бути духовні предмети — наприклад, хрестик або ж прикраси — кільця, браслети, сережки, підвіски. Якщо загубилося золото, це може говорити про щось важливе, інформує Ukr.Media.

Дуже добре, якщо якийсь виріб загубився, а потім випадково знайшлося. Це означає, що доля до вас прихильна, і обіцяє велику удачу у коханні, у фінансових справах.

Якщо золото або інші прикраси губляться постійно, це хороша прикмета. Таким чином Всесвіт просить повернути борг за допомогу в подоланні перешкод. Якщо золото втрачається із завидною регулярністю, це означає, що могло статися щось дуже погане, але доля взяла відкуп, тому біда обійшла вас стороною.

Втратити обручку — погана прикмета. Це може обіцяти великі неприємності в сімейному житті. Можливо, що справа дійде до розриву. Потрібно бути гранично обережними.

Якщо ви раптом втратили золоту прикрасу, це може бути платою за недавні помилки. Можливо, ви когось образили або обдурили.

За старих часів говорили, що з золотом і горе втрачають. Якщо ви втратили якийсь дорогий виріб, значить, скоро ви станете подвійно щасливішими.

Якщо втрачається одна золота сережка, то це може говорити про суперечки і конфлікти у родині, що насуваються. Втратити ліву — до негараздів у справах, праву — до серйозного конфлікту. У найближчі кілька днів після цього краще не провокувати скандали.

Втратити кільце — втратити захист. Кільця мають захисні властивості, тому потрібно не сумувати, а шукати йому заміну. Це може бути також показником того, що у вас з'явився дуже сильний ворог і недоброзичливець.

Втратити золотий хрестик — погана прикмета. Вас намагаються наврочити, вам хочуть насолити. Краще не чекати, а йти до церкви і купувати новий або надягати інший старий хрестик, що належить вам.

Втрата золотих прикрас і подальше їх повернення додому означає, що домовик чимось незадоволений. Потрібно терміново його задобрити.

Браслет із золота втрачається до великої удачі у фінансовій сфері. Потрібно остерігатися необдуманих рішень і направляти всю свою енергію в роботу. Скоро з'являться нові можливості.

Якщо ви втратили золоту річ в той же день, що придбали, це спроба Всесвіту сказати, що ви витрачаєте гроші не на те, що вам зараз необхідне.

Втратити золото в п'ятницю 13 означає, що доля врятувала вас від якоїсь біди. Шкодувати про таку втрату не потрібно.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *