Про що може свідчити голка, яку підкинули вдома або на роботі, і що з нею робити

Голки здавна використовували для наведення псування і різних магічних ритуалів, тому знайдена у будинку або на роботі голка завжди викликала тривогу у людей. У зв'язку з цим важливо знати, що робити, якщо виявлений такий підклад, інформує Ukr.Media.

Чому саме голка є предметом для підкладу

Голка використовується у магічних ритуалах, тому що метал — кращий провідник енергії, а її форма створює ідеальні вихрові потоки, що забезпечують утворення сильного біополя, яке через вістря голки може по-різному впливати на людину.

Вона на зразок потужного приймача пропускає через себе і передає енергію у навколишній простір та людей, що перебувають навколо. Замовляння, зроблене на голку, діє у багато разів сильніше, ніж на будь-який інший предмет.

Тому багато чаклунів і магів використовують голки для своїх обрядів та ритуалів, закладаючи у них програму і роблячи підклад людині, для якої ця програма призначена.

Варіанти підкладу у вигляді голки

Найчастіше голку використовують для наведення псування. Після замовляння голку можуть підкласти у будинок людині, у її одяг, автомобіль, встромити у стіну або штору у неї на роботі. Такий підклад може реалізовувати свою шкідливу програму протягом багатьох років, отруюючи життя людині і позбавляючи її здоров'я.

Відомо багато видів псування, які робляться злими людьми:

  • на погіршення здоров'я;
  • на безшлюбність або бездітність:
  • на взаємини у родині;
  • на гроші;
  • на успіхи у професійній сфері;
  • приворот і багато іншого.

Найстрашніший обряд робиться на смерть людини. Для цього використовують голку, заправлену чорною ниткою.

Обряд наведення псування досить складний, робиться він досвідченими чаклунами і магами. Після того як обряд проведений і псування наведене на обрану людину, голку просто підкладають у те місце, де вона найчастіше перебуває.

Як вчинити, якщо ви знайшли голку у будинку, автомобілі або на роботі

Підклад у вигляді голки у багатьох викликає відчуття страху, але не усі знають, що його легко знешкодити.

Якщо голка знайдена у одязі, то цей підклад, швидше за все, зроблений на приворот. У такому випадку знайдену голку потрібно загорнути у білий папір і закопати на найближчому перехресті, а одяг прополоскати у проточній воді. Під час проведення даного ритуалу не можна розмовляти. Вважається, що на цьому магічна дія обряду припиниться.

Якщо голка знайдена у будинку, то це, швидше за все, псування на взаємини у родині або безгрошів'я. Голку слід взяти щипцями, потримати над вогнем від церковної свічки, потім опустити у склянку зі святою водою. Після цього засипати сіллю і залишити у солі на ніч, а вранці також закопати на перехресті.

Ці ритуали найкраще проводити у фазу спадного місяця.

Голка, яка знайдена у автомобілі, найчастіше говорить про псування на здоров'я певної людини. Її потрібно взяти щипцями і на деякий час покласти під проточну воду. Знайдену голку не можна брати руками, інакше доведеться проводити ритуал очищення з читанням молитви. Не можна підбирати голки, які були знайдені на вулиці — це може бути кимось викинутий підклад.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *