Що означає прикмета облитися водою, чаєм, молоком, вином чи кавою

Облитися чимось — взагалі неприємно, а якщо в цей момент ви одягнені в дорогий ошатний одяг, якщо вже практично зібралися виходити з дому, або ж перебуваєте в гостях, на корпоративі, — це у багато разів гірше, інформує Ukr.Media.

Однак, облитися, пролити на себе воду, чай, молоко, олію, вино чи каву — це не просто подія. Це ситуація, для якої існує безліч прикмет, що мають до того ж різні значення і тлумачення.

Прикмета облитися водою

Водою облитися зовсім не страшно, якщо вона, звичайно, не крижана і не окріп, а крім того, це хороша прикмета. Так в деяких країнах з водою навіть проводять спеціальні обряди.

Наприклад, в Індії перед важливим заходом треба налити воду на себе і перед собою. Вважається, що лише тоді буде супроводжувати удача.

Ненавмисно облитися теплою або злегка гарячою водою, така, що не викликає хворобливих відчуттів, теж добре. Це означає, що попереду приємний сюрприз і несподівана удача. Можливо, великий виграш в лотерею або цінний подарунок від дорогої людини.

На Русі до води ставилися дбайливо, і є одна давня народна прикмета, яка говорить — скільки води пролити, стільки горя отримати. Це пішло з тієї пори, коли воду носили з колодязя, так що прикмета носить і практичний сенс.

Облитися окропом — не лише боляче, але і вважається передвісником нещасть. Швидше за все, це передбачення несподіваних фінансових втрат і конфліктів.

Облитися молоком, чаєм, вином, олією, кавою — до чого згідно з прикметами

Пролити на себе молоко, стоячи на порозі будинку або лежачи в ліжку, — прикмета хороша. Це до удачі на тривалий проміжок часу. А ось в інших ситуаціях це — до втрат і розладів.

Облитися чаєм — прикмета до новин або нежданих гостей. Якщо чай був в міру гарячий і дуже солодкий, — гості будуть приємні і вісті радісні. А ось майже киплячий або остиглий напій, тим більше без цукру, віщує неприємності, нехай і дрібні.

Якщо від пролитого на себе чаю на одязі залишилася пляма, — ця прикмета говорить про проблеми, які з'являться в житті найближчим часом і стануть серйозною перешкодою на шляху до досягнення поставленої мети.

Вином теж можна облитися. Якщо вино червоне, — це ознака прийдешніх проблем зі здоров'ям і, особливо, з серцево-судинною системою.

Біле вино, пролите на одяг або тіло, говорить про те, що поруч з'явився заздрісник, від якого можна чекати будь-яких капостей.

Облитися олією — прикмета погана. Спочатку вона має практичне значення. Раніше олія була досить дорогим продуктом, та й плями після неї вивести дуже складно, а найчастіше, взагалі неможливо.

Якщо ж олія кипляча, то залишиться опік, який складніше вилікувати, ніж той, який залишився від води, та й уражена ділянка тіла болить набагато сильніше.

А ось плямам, що з'явилися на одязі, якщо облилися кавою, треба радіти. Це завжди хороша прикмета, яка віщує зміни в житті на краще.

Тільки це — якщо напій був не гарячий, і болю подія не заподіяла. Якщо ж облитися гарячою кавою, це, згідно з прикметами, обіцяє негативні зміни, порожні клопоти і суєту.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *