Кіт з незвичайною посмішкою став улюбленцем користувачів мережі. І усе через свою схожість з Дракулою

Кіт Піксель схожий на клоуна, звіряче втілення самого Дракули або демона. Насправді він — дуже милий вихованець, який просто вміє робити кумедні вирази обличчя, вірніше морди. Ми з'ясували, чим прославився цей котик, інформує Ukr.Media.

Піксель — котик породи корніш-рекс, який живе в американки Елісон Калхаген у Вісконсині.

Господиня приблизно з однорічного віку почала знімати свого вихованця. Ймовірно, вона хотіла відобразити його природну грацію, що є властивою породі, але сталося зовсім інакше.

З перших фотографій Елісон помітила, що її Піксель не дуже фотогенічний. На знімках він завжди був різним і дуже кумедним. Часом господині здавалося, що її котик немов навмисно починає робити дивні вирази морди, коли бачить камеру. Його хитра посмішка, що часом нагадує посмішку клоуна, величезні вуха, що стирчать, і вирячені, ніби здивовані очі — усе це робить образ тварини дивним і дуже кумедним.

Його можна порівняти з кажаном або міні-демоном.

Зрештою Елісон змирилася з родзинкою свого улюбленця і навіть вирішила поділитися нею з іншими. Вона завела для пікселя і іншої своєї вихованки Софі окремий Instagram аккаунт. І у парочки вже 50 тисяч підписників. До речі, кішечка на прізвисько Софі (подружка пікселя) елегантна і приваблива: у неї мила мордочка, очі небесного відтінку і білосніжна шерсть. І вона виглядає як справжня представниця шляхетної породи.

На сторінці Софі і Пікселя можна знайти різноманітні фото. Котик-демон часто позує перед камерою і приміряє різні образи. Він з'являється у пляжних майках і сонцезахисних темних окулярах, у костюмі кажана та іншому вбранні.

Фотографії завжди викликають захват у підписників. Одні роблять компліменти, інші посміхаються, треті жартують про необхідність викликати екзорциста. Зустрічаються серед коментарів і невтішні висловлювання, але на них ані Піксель, ані його турботлива господиня Елісон не звертають уваги.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *