Щур або миша в будинку — прикмета позитивна чи погана?

Мишки часті герої народних прикмет. Чому ці тварини можуть оселитися у квартирі і провісниками яких подій вони є, інформує Ukr.Media.

Завелася миша у квартирі чи будинку

Вважається, що поява великої кількості мишей поруч з житлом віщує швидке збагачення господаря. З цього гризуна навіть робили талісмани для притягнення фінансів. Потрібно було дохлого гризуна покласти в гаманець, де він відлякає всіх, хто буде претендувати на ваше багатство і притягне добробут. Нині трупів мишей вже ніхто не носить, їх замінив сувенірний талісман у вигляді миші.

 • Для людей, які живуть в достатку, поява гризунів говорить про зміни до гіршого.
 • Завелась одна мишка — до народження дитини.
 • Дорогу перебігла — скоро важлива хороша звістка. Не виключені неприємності з грошима, будьте економні.
 • Пищить в хаті — буде весілля.
 • У дворі багато мишей — неврожай, тікають — трапиться пожежа.
 • Пищать за ліжком хворої людини — не скоро видужає.
 • Відправляючись в дорогу побачите — невдала поїздка.
 • Гризуни з'їли частину вечері — у господаря будуть боліти зуби.
 • Миша вкусила — до горя.
 • За пазуху стрибнула — неприємності, впала в молоко — сльози, погризла речі — до смерті когось з домочадців.
 • Сіно їдять — до бідності.

Прикмети про щурів

Велика частина повір'їв стверджує — зустріч з пацюком, як і з кажаном, не приносить добра. Але є нюанси, наприклад, в кольорі звірка. Гризун чорного забарвлення — неприємності в кар'єрі, або особистому житті. Сірий звір пробіг повз до дрібних невдач. Можливо, забудете вимкнути світло вдома або не поділите щось з колегами.

У деяких випадках зустріч з пацюком — сприятливий знак і вищі сили обіцяють отримання досвіду, набуття навичок, важливу зустріч.

Якщо щур з'явився 1 січня і довго його не можете вигнати, весь рік піде нанівець. І з грошима проблеми, і з друзями. Екстрасенси ж запевняють, що станеться це лише за умови, якщо ви переконаєте себе в цьому, будете вірити в передбачення.

Щур забіг в будинок і самостійно вибіг — чекайте велике багатство. Однак, нічого не впаде з неба, доведеться чимало працювати, щоб зусилля були винагороджені.

Звірятко перебігає багатолюдну вулицю — навколо шахраї, бережіть гаманець і сумку. Біжить по перехрестю або в безлюдній місцевості — проблеми будуть, але ви не постраждаєте.

Дорогу перебігла зграя щурів — чекайте зустрічі з родичами.

Якщо в будинку оселилася одна особина або ціле сімейство, це може попереджати про такі наслідки:

 • на всіх, що живуть тут обрушиться нещастя;
 • хтось намагається вижити з дому;
 • до хвороби одного з тих, що живуть тут або навіть смерті.

Іноді поява щурів попереджає про необхідність взяти перерву, відкласти справи.

Щур, який живе в будинку і раптово став проявляти підвищену активність, це може попереджати про недругів. Найближчим часом не варто укладати важливих угод, не поспішайте запрошувати додому малознайомих людей.

За багатьма забобонами, гризуни — провісники фінансових змін в кращу сторону. Звір розуміє, де жити краще, де більш теплий кут, де є багато їжі. У будинку, наповненому енергетикою злиднів він не оселиться.

Побачити мертву мишу або щура

З давніх пір люди побоювалися енергетики мертвих тварин. Ще у Середньовіччі вважали, що щури та миші в принципі не особливо позитивні персонажі, а побачити дохлу особину — взагалі накликати на себе біду.

Дохлий щур на вулиці — до невдачі в починаннях.

Поява мертвих тварин на території житла говорить про незаслужені образи. Хтось неправильно зрозуміє інформацію і образиться на вас.

Інше трактування говорить про можливу хворобу одного із членів сім'ї. Екстрасенси запевняють, що подібний знак — магічне втручання. Нерідко заговорені трупи тварин (щурів, мишей, чорних котів) можуть бути підкинуті чаклунами.

Виявивши тіло звірка, закопайте його подалі від будинку.

Поганий знак — умисне вбивство тварин. Якщо ваш родич чоловічої статі зробив це, на довгі роки від нього відвернеться успіх. Якщо скоєно жінкою, в господарстві буде розгром. Для водія вбивство щура або миші — понесе великі збитки, не виключені аварії на дорозі.

Серед негативних забобонів існують і хороші. Вважається, якщо тварину було знайдено по дорозі додому з роботи, чекає неприємна зустріч, після якої відбудеться збільшення доходу.

В цілому миші та щури не є провісниками хороших подій. Однак, деякі прикмети можуть говорити про позитивні моменти, які з вами трапляться найближчим часом.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *