Синастрія — найкращий спосіб з’ясувати, наскільки ви сумісні з певною людиною

Синастрія — це зіставлення двох натальних карт. Це один із найбільш точних і кращих способів з'ясування, наскільки сумісні одна з одною дві людини, інформує Ukr.Media.

Синастрія — це астрологічний спосіб перевірки сумісності, що відрізняється високою точністю, але доступний лише професіоналам.

Чим корисно знати синастрію

Точний розрахунок синастрії допомагає з'ясувати, яким буде спільне майбутнє двох людей. Ідеться не тільки про любов, але і про дружбу, а також про творчу або ділову співпрацю. Такі знання будуть дуже корисними для тих, хто вважає за краще дізнаватися про все наперед. В основному, до розрахунків синастрії вдаються дуже обережні люди, але це буде корисним для всіх, хто не бажає робити неприпустимі помилки.

Плюс синастрії не тільки в точності. При її розрахунку можна перевіряти сумісність з цілою компанією, країною, містом. Це дуже корисно при переїзді, при початку співпраці з людьми.

Синастрія здатна відповісти практично на будь-яке питання. Проблема лише в тому, як цю відповідь прочитати по зірках і даті народження.

Як розрахувати синастрію

З плином часу експерти постійно вдосконалювали техніку аналізу та вводили нові змінні для більшої точності. Сьогодні процес оцінки всебічної сумісності доведений практично до ідеалу, але, на жаль, з ним знайомі далеко не всі.

Найкращі експерти-астрологи не тільки накладають одну на іншу натальні карти двох людей, а й аналізують їх окремо, що теж дуже важливо. Синастрія — дуже точна наука, в якій є величезна кількість підводних каменів. Розрахунок проводиться настільки скрупульозно, що провести його самостійно простому обивателю буде не під силу. Саме тому експерти радять вам звертатися за цим до професіоналів і досвідчених фахівців.

Вони проведуть аналіз аспектів подібності, аналіз очікувань по сьомому будинку гороскопу. У любові вони проведуть також аналіз статевих планет, зіставлять точки сили для двох людей, перевірять аспекти на гармонійність і так далі. Це лише найменша частина того, що відбувається при синастричному аналізі.

Ви можете спробувати навчитися синастричному аналізу, але простіше буде звернутися до фахівця-астролога, замовивши аналіз у нього.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *