Способи позбутися негативної енергії, яка намагається проникнути в ауру і тіло людини

Більше того, надзвичайно важливо вміти уникати поглинання поганої енергії. І останнє, але не менш важливе: якщо ви боїтеся, що можете опинитися під впливом негативної енергії, вам буде корисним вивчити ознаки проклять або, якщо ситуація дуже складна, методи визначення темної магії за допомогою одного простого заклинання, інформує Ukr.Media.

Виганяємо негативну енергію з тіла

Давайте розглянемо по порядку найпростіші і одночасно найбільш ефективні способи вигнання негативної енергії з тіла людини. Перш, ніж почати, попереджаємо, що якщо ви продовжуєте «притягувати» до себе негативну енергію за допомогою своїх думок або дій, то перелічені нижче способи зможуть вирвати вас із замкнутого кола болю і відчаю лише тимчасово. Ви є могутнім чаклуном, тому зрозумійте, що ваша Воля буде почута незалежно від того, до чого вона призведе: повного саморуйнування або надземного блаженства!

Звук вогню

Один з кращих способів вигнати негативну енергію – закликати до дії божественну силу вогню, щоб очистити і відрегулювати вашу власну енергію. Звук вогню це Рам, а його використання може принести несподівану користь! Ра(м) асоціюється з індуїстським богом Рама, хоча по загадковому збігу це ще й ім'я вищого божества сонця – Ра!

Вогонь допомагає усунути будь-які перешкоди, відігнати проблеми, злі чари і навіть духів темряви. Крім того, він сприяє успіху, як в особистому житті, так і в інших сферах. Особисто ми вважаємо, що Вогонь є найбільш гнучким серед всіх елементів, оскільки в його владі контролювати не тільки створення, але і руйнування.

Ось вам порада: у важку хвилину голосно крикніть вголос слово «Ра!». Ім'я бога сонця відразу наповнить енергією ваше тіло і захистить ауру!

Хлопніть в долоні

У центрі ваших долонь розміщені дві могутні чакри. Часом вони інстинктивно «закриваються» або блокуються, намагаючись захистити «енергетичні врата» людини від негативу. Плескаючи в долоні, ви свідомо активуєте ці чакри, звільняючи енергетичні потоки. Більш того, згідно з принципами традиційної китайської медицини і методики акупунктури, людські долоні є мікрокосмом всього тіла (як і вуха). Оплески «заряджають» внутрішні органи і меридіани, тому енергетичні потоки циркулюють набагато краще і ефективніше. Але перш ніж почати плескати, спочатку уявіть собі, як ви зцілюєтесь і відновлюєте свій захист.

Співайте!

Науково доведено, що музика і спів впливають на роботу мозку, одночасно покращуючи загальний стан здоров'я людини. Під час співу ваша аура починає вібрувати на більш високих частотах, а це відлякує від вас всіх паразитів. Тому не має значення, є у вас голос чи ні. Просто співайте!

Сходіть на узбережжі моря

Прогулянка біля моря здатна швидко відновити ваш запас енергії. Як ви, ймовірно, вже встигли зрозуміти, ми любимо море і Посейдона. Але чи знаєте ви, що морська сіль є найсильнішим очисником від негативу?

З якою б проблемою ви не зіткнулися, якими б не були ваші страждання (психологічними або фізичними), проста прогулянка біля моря і насолода ніжним і омолоджуючим морським повітрям здатні очистити вас зсередини. Якщо дозволяють погодні умови і здоров'я, радимо прогулятися босоніж там, де морські хвилі розбиваються об піщаний берег.

Рухайтеся!

Заняття фізичними вправами, рухливий спосіб життя та танці вдихають життя в вашу ауру і тіло. Вироблення деяких гормонів і певні хімічні реакції в тілі здатні виводити з організму токсини і рятувати людину від негативних відчуттів. Більш того, в ньому активуються меридіани, які допомагають енергії вільно переміщатися по тілу.

Ритуальне обмивання

Ритуальне обмивання це один з найбільш природних способів очищення аури і відновлення магічних здібностей. Воно тисячоліттями використовувалося пастирями, жерцями і відьмами. Хоча окремі особливості такого обмивання можуть відрізнятися, але воно завжди складається з двох частин: теплої і освіжаючої. Перша дбайливо готує людину до відкриття її енергетичних центрів (чакр) і розслабленню аури, а друга – відновлює і захищає її.

Частина перша: Наберіть у ванну гарячу воду (підберіть комфортну температуру). Змішайте в однакових пропорціях подрібнене листя лаванди, розмарину і шкірку лимона і заваріть їх. Цей енергетичний мікс зцілить вас зсередини. Киньте в склянку щіпку морської солі, розмішайте, а потім вилийте у ванну. Сіль сприяє очищенню аури, допомагає вигнати весь негатив і уникнути впливу на людину темних сил. Тепер прийміть розслаблюючу ванну.

Частина друга: Прийміть прохолодний душ (необов'язково холодний). Уявіть, як ваша аура очищається від всіх паразитів і енергетичних бар'єрів.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *