Таро-прогноз на тиждень з 16 по 22 жовтня 2023 року

Таро-прогноз на наступний тиждень жовтня допоможе знакам Зодіаку визначитися з пріоритетами, скласти повну картину того, що відбувається, і уникнути безлічі негараздів, які чекають у найнесподіваніших ситуаціях. Експерти рекомендують вивчити розклади карток у спокійній обстановці, щоб отримати точні відповіді. Немаловажним буде залучити інтуїцію, завдяки якій вдасться глибше зрозуміти сенс того, що радять Аркани колоди «Наслідків», інформує Ukr.Media.

Овни

Цей тиждень буде часом переосмислення та усвідомлення своїх можливостей. По карті «Ієрофант» Овни зможуть знайти добрих вчителів, завдяки знанням яких вдасться вийти зі складної ситуації та знайти відповіді на питання що хвилюють. Приємні перспективи будуть доступні тим представникам сузір'я, хто зможе вийти із зони комфорту.

Карта «Маг» передбачає нові можливості, які Овни зможуть використати для свого блага. За цим Арканом настав час піти власним шляхом розвитку, залишити за спиною сумніви та стереотипи, які заважають розвивати сплячі таланти та користуватися ними для досягнення нових успіхів.

Аркан «Місяць» говорить про те, що Овнам не можна довіряти чуткам і пліткам. Неперевірена інформація може стати причиною безлічі негараздів. Представники сузір'я зможуть знайти вихід із скрутної ситуації, якщо будуть обережні в словах та діях, а також прислухаються до внутрішнього голосу.

Тельці

Аркан "Сила" відкриває тиждень і вказує на чудові можливості для Тельців. По цій карті легко вирішуються важкі ситуації, але для цього представником сузір'я важливо бути сміливими. Також карта вказує на можливість прориву, коли справи зсуваються з мертвої точки та вирішуються складні питання.

У середині тижня по карті «Імператор» Тільці зможуть взяти кермо влади в свої руки. Карта говорить про сприятливий час, коли можна і потрібно проявляти себе, але при цьому не забувати про чесність і діяти без поспіху. Впевненість та увага до деталей дозволять знайти правильний шлях до нових успіхів.

Аркан «Правосуддя» символізує успіх та отримання приємних новин. Тільці зможуть завершити цей тиждень жовтня на хвилі успіху, проте для цього важливо пам'ятати про чесність та неупереджене ставлення. Порада карти — грати за правилами і не йти на угоди з совістю, щоб не зайти в глухий кут і не виявитися заручниками власної необережності.

Близнята

Початок тижня буде відповідальним та перспективним. Карта «Імператор» говорить про можливість отримати підтримку владних людей, зайняти лідерські позиції та здобути успіх. Порада карти — бути відповідальними і не боятися вирішувати складні питання, щоб зміцнити свій авторитет.

Аркан «Дурень» говорить про нові можливості. По цій карті Близнята зможуть розкрити свої таланти та знайти нові можливості. Однак представникам сузір'я не можна забувати про відповідальність: недбале ставлення до роботи може стати причиною безлічі дрібних негараздів.

По карті «Закохані» настає відповідальний час, коли Близнятам потрібно визначитися з цілями та зробити вибір. Від нього залежатиме подальший розвиток подій, а отже, треба бути відповідальними та слухати своє серце. Головне — не піти чужим шляхом розвитку і не стати заручниками власної необачності.

Раки

Цей тиждень буде досить успішним, проте Ракам важливо пам'ятати про відповідальність та чесність. Карта «Дурень» обіцяє нові можливості тим представникам сузір'я, хто не розгубиться і знайде сили вийти із зони комфорту. Вміння пристосовуватися до обставин, що змінюються, призведуть до нових перемог.

Карта «Зірка» говорить про те, що Раки рухаються у вірному напрямку і наприкінці шляху на них чекає заслужена нагорода. За цим Арканом не варто чинити опір долі, щоб не втратити успіх і нові перспективи. Представникам даного сузір'я важливо помічати знаки, які попередять у разі, якщо попереду чекають труднощі.

Завершує тиждень Аркан «Смерть». Ця карта не обіцяє нічого поганого. Навпаки, Раки зможуть завершити черговий етап життя, звільнитися від обставин, що сковують. Настав час здобути свободу від залежностей і попрощатися з тим, що заважає щасливому життю та залученню до нього нових успіхів.

Леви

Аркан «Колісниця» закликає Левів розпочати тиждень активно. Карта обіцяє успіх тим, хто не сидить склавши руки і здатний відповідально підходити до вирішення питань. Порада карти — не переоцінювати своїх можливостей, але при цьому не боятися брати на себе відповідальність та активно працювати над створенням успішного майбутнього.

По карті «Дурень» у представників сузір'я з'явиться можливість взяти паузу, щоб відпочити та набратися сили. Аркан говорить про те, що доля надаватиме нові можливості, проте не всі з них потрібно використовувати. Порада карти — вибирати шляхи розвитку і не ризикувати марно, щоб не втратити успіх.

«Світ» у розкладі — карта примирення, здобуття свободи та успіху. Леви зможуть отримати чудові новини, виконати заповітні бажання, а також завершити справи та залучити фінансовий достаток. За цим Арканом важливо пам'ятати про те, що агресивність і агресія не стануть джерелами натхнення, а лише посилять ситуацію і віддалять від нових перемог.

Діви

Карта «Вежа» обіцяє Дівам звільнення від застою та нові перспективи. За цим Арканом не варто чинити опір тому, що відбувається, і залишатися в полоні ілюзій — настав час рішуче розірвати путі, що сковують, і зробити крок назустріч заповітній мрії. Представники сузір'я зможуть залучити успіх, якщо будуть довіряти своєму внутрішньому голосу.

Аркан «Імператор» закликає Дів спиратися на логіку та розум, а не на емоції та чутки. По цій карті в середині тижня представники сузір'я зможуть зміцнити свій авторитет, досягти нових вершин успіху та взяти кермо влади долею у свої руки. Для цього важливо бути відповідальними, працелюбними та готовими до отримання нових знань.

Карта «Закохані» говорить про те, що Дівам потрібно звернути увагу на сферу особистого життя і вирішити труднощі, що виникли. За цим Арканом представники сузір'я мають зробити серйозний вибір, який навряд чи вдасться скасувати. Це означає, що діяти потрібно обачно і без поспіху.

Терези

Аркан «Імператриця» відкриває тиждень, закликаючи Терезів залишити поспіх і насолодитися тим, що відбувається в житті. По цій карті справи налагоджуються, а проблеми йдуть, а отже, немає сенсу квапити перебіг подій. Порада карти — знайти час для піклування про себе і приділити увагу рідним, щоб зміцнити родинні зв'язки.

Карта «Зірка» вказує на те, що шлях до мрії вільний, а значить, Терези можуть сміливо йти назустріч своєму щастю. Головне — не зраджувати своїх ідеалів і не згортати в гонитві за ілюзорним успіхом. Також карта символізує удачу і високе заступництво, тому представники сузір'я можуть не побоюватися підступів з боку заздрісників.

Завершує тиждень Аркан «Повішений», за яким Терезам важливо подивитися на складні питання новим поглядом. Така тактика допоможе знайти раніше непомітні складнощі та усунути їх. Також Аркан говорить про те, що у разі поспіху та невміння контролювати емоції Терези можуть зайти в глухий кут.

Скорпіони

Аркан «Імператор» відкриває тиждень і обіцяє Скорпіонам чудові перспективи. По цій карті представники сузір'я можуть залучити до життя потрібні зміни, якщо будуть відповідальними та працелюбними. Аркан обіцяє зустріч із людьми, здатними допомогти у завоюванні нових вершин успіху.

Карта «Сила» говорить про те, що настав час рішучих кроків. Скорпіонам потрібно запастись терпінням та працювати над вирішенням важливих питань, щоб прискорити наближення заповітної мрії. Порада карти — бути чесними та непідкупними, щоб не дати можливості заздрісникам втрутитися у плани.

Наприкінці тижня за картою «Колесо фортуни» на Скорпіонів чекають несподівані події, вплинути на які не можна. Такий стан справ може змусити понервуватись, проте представникам сузір'я важливо набратися терпіння. Аркан обіцяє приємні перспективи тим, хто залишається у стані спокою, уважно спостерігає за тим, що відбувається, і не поспішає з висновками, доки ситуація не проясниться.

Стрільці

Тиждень відкриває Аркан «Дурень», за яким Стрільці будуть на порозі нових відкриттів. Карта закликає діяти відповідально і не намагатися уникнути обов'язків. Розумні дії та мудрі рішення допоможуть представникам сузір'я залучити в життя потрібні зміни та отримати гідну нагороду за свою працю.

Карта «Помірність» говорить про те, що Стрільцям необхідно уповільнити біг і в усьому дотримуватись золотої середини. Аркан обіцяє нові можливості, проте для цього представникам сузір'я необхідно взяти себе в руки та навчитися контролювати емоційні пориви.

По карті «Імператор» представникам Знаку слід слідувати шляхом мудрості, підпорядкування правилам та законам. Аркан обіцяє нові перспективи, зміцнення авторитету та можливість вирішити складні проблеми. Стрільці повинні пам'ятати про відповідальність, щоб не зайти в глухий кут, діючи з приводу емоцій чи неперевірених фактів.

Козероги

Початок тижня, судячи з карти «Повішений», вимагатиме особливої уваги до справ. Козероги мають залишити рішення деяких завдань, які не рухаються з місця, щоб переключити увагу. Така тактика допоможе усвідомити допущені промахи та вирішити проблеми, розглянувши їх під новим кутом.

Аркан «Суд» говорить про довгоочікувану розв'язку. По цій карті представники сузір'я зможуть поставити крапку у складних справах, знайти відповіді на питання що хвилюють, а також поставити на місце кривдників чи конкурентів. Порада карти — діяти чесно та нікого не посвячувати у свої плани.

Аркан «Самітник» знаменує настання вихідних. Козероги зможуть відпочити від напруженої роботи, залишитися наодинці зі своїми думками та скоригувати подальші плани. Також по цій карті можна завершувати раніше відкладені справи, щоб звільнити час для втілення нових ідей та проєктів.

Водолії

Аркан «Диявол» попереджає Водоліїв про небезпеку. На початку тижня представникам сузір'я знадобиться вся сила волі, щоб не потурати миттєвим забаганкам, які можуть стати причиною безлічі негараздів. Карта обіцяє випробування, які потрібно пройти з честю та гідністю.

Аркан «Сила» говорить про сприятливий час для рішучих дій. Це означає, що Водолії зможуть втілити у життя сміливі плани, подолати труднощі та зірвати куш. По цій карті важливо пам'ятати про відповідальність, не боятися активної роботи та діяти самостійно.

Карта «Самітник» завершує тиждень, закликаючи Водоліїв зупинитися і насолодитися спокоєм. За цим Арканом важливо заповнити запаси енергії, щоб знову взятися за вирішення важливих питань і не допустити промахів через перевтому. Представникам сузір'я не варто стежити за подіями — доля прихильна до тих, хто терплячий.

Риби

Аркан «Імператор» говорить про те, що Риби зможуть розпочати тиждень із залучення успіхів. По цій карті настав час заявити про себе і прийняти відповідальність. Порада карти — бути чесними та непідкупними, щоб не втратити авторитету та не стати відмінною мішенню для заздрісників та конкурентів.

Карта «Імператриця» символізує зростання та енергію. Представники сузір'я зможуть стати самодостатніми, якщо прислухатимуться до інтуїції, перестануть квапити події та використовувати свою емпатію, щоб допомогти навколишнім.

Карта «Світ» символізує завершення, гармонію та досягнення цілей. Риби відчувають задоволення: докладені в минулому зусилля починають приносити плоди, а отже, можна насолоджуватися досягненнями. Кінець тижня — час для набуття гармонії в житті та взаєминах.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *