На вигляд — ангел, а на ділі — бабій: 5 способів розпізнати ловеласа

Коли йдеться про чоловіків-бабіїв, ми часто уявляємо собі впевнених у собі красенів, які вміють завоювати серця жінок без зайвих зусиль, інформує Ukr.Media. Проте психологи стверджують, що вигляд не завжди є визначальним. Іноді ці саме непомітні ззовні чоловіки можуть бути справжніми альфа-самцями. Ось п'ять ознак, які вказують на те, що ви маєте справу з бабієм:

Перша ознака

Чоловік співає вам дифірамби. Наприклад: "Я зустрічав багато жінок, але такої красивої як ти я ніколи не бачив". Це сигнал, що він порівнює вас з іншими, зазначає фахівець.

Друга ознака

Він фліртує з усіма жінками, які його оточують: від продавчині в магазині до консультанта в банку. Причому навіть у вашій присутності. Іноді навіть сам може цього не помічати.

Третя ознака

У нього багато подруг і колишніх, з якими він підтримує дружні стосунки. Але вас він вихваляє, даючи зрозуміти, що ви розумніші й красивіші.

До речі, він не запам'ятовує імена і свій телефон ніколи не залишає без нагляду.

Четверта ознака

Бабій завжди намагається оволодіти жінкою вже на першому побаченні, тому він іде ва-банк.

Чоловік легко підтримує тактильний контакт, порушує особисті кордони. Він може доторкнутися до вашої шиї, погладити волосся або доторкнутися до вашого стегна, попереджають психологи.

П'ята ознака

Бабій не знайомить вас зі своїми друзями та рідними та, швидше за все, не запросить до себе додому.

Знання цих ознак може допомогти вам виявити, чи ви маєте справу з бабієм. Важливо пам'ятати, що здорові стосунки базуються на взаємному повазі та повазі до особистих меж.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *