Таро-прогноз на тиждень з 18 по 24 вересня 2023 року

Старші Аркани в Таро-прогнозі допоможуть знакам Зодіаку зазирнути в майбутнє і визначитися з цілями. Експерти рекомендують уважно вивчити розклади карт, щоб успішно обійти всі підводні каміння та залучити удачу у запланованих справах. Поради Арканів — це не заклик до дії, а рекомендації, дотримуватися яких чи ні вирішує кожен із нас, інформує Ukr.Media.

Овни

Тиждень починається з карти «Мир», яка символізує гармонію, врівноваженість та досягнення бажаних результатів. Аркан вказує на можливість втілити у життя мрії та вирішити розбіжності. Овнам для залучення щастя важливо пам'ятати про баланс у всьому, щоб поспіх і імпульсивність не завели в глухий кут.

Аркан «Закохані» обіцяє Овнам нові позитивні події, якщо представники сузір'я вибиратимуть серцем і прислухатимуться до своїх потреб. Порада карти — не поспішати з висновками, щоб не піти хибним шляхом і не стати заручниками власної недалекоглядності.

За картою «Правосуддя» представникам сузір'я важливо справедливо оцінювати ситуацію. Це допоможе Овнам уникнути конфліктів. Порада Аркана — бути готовими до того, щоб оцінювати те, що відбувається, об'єктивно і нікому не дозволяти нав'язувати свою думку.

Тельці

Карта «Диявол» вказує на силу звичок, спокус та негативних впливів. Це означає, що Тельці зіткнуться з внутрішніми бар'єрами та обмеженнями, а також можуть стати заручниками власних поганих уподобань. Порада карти — бути готовими до боротьби з негативом і шукати способи для позбавлення від шкідливих звичок.

Аркан «Повішений» вказує на необхідність покірності долі. Така тактика допоможе Тельцям відпустити старі переконання та звички, щоб розібратися в ситуації, що склалася, і знайти нову перспективу. Також карта говорить про те, що потрібно бути гнучкими та вчитися підлаштовуватись під обставини, а не намагатися змінити їх.

«Зірка» в розкладі — карта виконання бажань, вірно обраного шляху та Вищого провидіння. За цим Арканом Тельцям не варто боятися майбутнього — шлях обраний правильно, а значить, його потрібно пройти до кінця і не змінювати свої цілі. Віра в краще приведе до успіху та здійснення сміливих ідей.

Близнята

Тиждень відкриває картку «Маг», яка символізує здатність використовувати всі ресурси для досягнення поставлених завдань. Цього тижня представники сузір'я зможуть розкрити сплячі таланти та розвинути нові здібності. Порада Аркана — бути активними, щоб не прогаяти наданих можливостей.

Карта «Дурень» говорить про можливості, нові починання та пригоди. Близнята зможуть відчути хвилю свіжої енергії та бажання спробувати щось нове. Порада Аркана — бути відкритими та готовими вийти за межі своєї зони комфорту. Також карта попереджає про те, що необґрунтовані ризики заведуть у глухий кут, і від них краще відмовитися.

Завершує тиждень позитивний Аркан «Імператриця». За цією картою Близнятам важливо пам'ятати про просте правило — не квапити події та час. Життя налагоджується, а отже можна спокійно займатися запланованими справами, просити підтримки у близьких і довіряти своїй інтуїції, щоб досягти нових висот.

Раки

Аркан «Дурень» відкриває тиждень, обіцяючи Ракам нові можливості. По цій карті немає сенсу протистояти змінам — вони обов'язково призведуть до кращого, якщо бути відповідальними і не забувати про поставлені цілі. Представникам сузір'я важливо не забувати про те, що марні ризики можуть відштовхнути успіх.

Карта «Зірка» символізує надію, натхнення та світле майбутнє. У представників даного сузір'я настає період відродження та можливості для зростання та розвитку. Порада карти — прагнути до досягнення поставлених завдань і не згортати зі шляху, потураючи миттєвим забаганкам.

Карта «Диявол» попереджає про можливі спокуси та обмеження. Раки повинні бути уважні до своїх вчинків та рішень, щоб не потурати шкідливим звичкам і не дати початок нездоровим стосункам. Будьте усвідомленими і прагніть до звільнення чогось, що утримує вас від розвитку.

Леви

Карта «Колесниця» символізує рух уперед та досягнення успіху. Леви можуть очікувати на зміни і нові можливості для зростання. Порада Аркана — бути активними та впевненими у собі, щоб скористатися наданими можливостями не втрачати свого щастя через побоювання чи невпевненість.

Аркан «Диявол» попереджає про спокуси, які можуть стати причиною негараздів та неприємностей. Представникам даного сузір'я важливо пам'ятати про відповідальність і не потурати миттєвим забаганкам, які здатні віддалити від успіху і викликати ряд непотрібних проблем.

Карта «Сила» говорить про те, що Левам для досягнення нових вершин успіху важливо тримати себе в руках і дотримуватися правил. Виховання сили волі допоможе обійтися без негараздів, а вміння йти до поставлених завдань і не відволікатися допоможе залучити до життя успіх. Порада Аркана — бути сміливими та впевненими у собі, щоб подолати будь-які перешкоди.

Діви

Тиждень починається з карти «Колесо удачі», яка символізує зміни та везіння. Дів чекають поворотні моменти в житті, завдяки яким вдасться звільнитися від зобов'язань що сковують і залучити позитивні зміни. Порада карти — не противитися тому, що відбувається, і приймати зважені рішення.

Аркан «Дурень» говорить про те, що в середині тижня Діви можуть уникати звичного та відомого, щоб дослідити нові горизонти. Карта обіцяє нові можливості, упустити які не можна. Головне — не ризикувати марно і не йти на поводу миттєвих забаганок, які здатні завести в глухий кут.

«Колісниця» в розкладі — карта руху і прогресу. За цим Арканом Діви переходитимуть від одного етапу до іншого, долаючи перепони та отримуючи можливість для розвитку. Порада карти — не зволікати і бути впевненими в собі, щоб рухатися вперед і не втрачати наданих можливостей.

Терези

Початок тижня буде дуже позитивним. Аркан «Сонце» говорить про те, що перешкод на шляху немає. Це означає, що Терези вільні вибирати будь-який напрямок та залучати щастя. По цій карті необхідно пам'ятати про те, що думки матеріальні, тому представникам сузір'я важливо зосередитись на позитиві та йти назустріч своїм мріям.

«Помірність» у розкладі — карта гармонії та балансу. Терезам важливо пам'ятати про те, що поспіх, невпевненість і сумніви посилять ситуацію, а отже, потрібно довіритися внутрішньому голосу і не квапити події. Порада карти — навчитися розподіляти сили та час, а також розставляти пріоритети, щоб не зайти в глухий кут.

Карта «Колесо удачі» говорить про те, що доля змінюється циклічно. Наприкінці цього тижня представники сузір'я зможуть залучити зміни до життя. Вони будуть позитивними, якщо навчитися адаптуватися до нових обставин та використовувати нові можливості, надані долею.

Скорпіони

Аркан «Вежа» символізує руйнування старого і можливість почати з чистого аркуша. Скорпіони зіткнуться з різкими змінами чи несподіваними подіями, які вимагатимуть уміння пристосовуватися та відповідати за свої кроки. Порада карти — не поспішати з висновками, щоб не пошкодувати про миттєві забаганки надалі.

Карта «Закохані» вказує на сильні емоційні зв'язки та важливі рішення, пов'язані з любов'ю та стосунками. Скорпіонам належить зробити важливий крок, щоб змінити життя на краще. Для цього важливо слухати своє серце, а не потурати миттєвим емоціям чи думці збоку.

Наприкінці тижня за картою «Верховна жриця» представникам цього сузір'я варто взяти паузу та прислухатися до внутрішнього голосу. Відсутність поспіху і можливість проаналізувати події, що відбулися за тиждень, дозволять прийняти вірні рішення і залучити в життя позитивні події.

Стрільці

Карта «Колесо удачі» символізує зміну долі та везіння. Аркан вказує на низку позитивних подій, що призведуть до нових вершин успіху. Це може бути збільшення доходу, кар'єрний успіх чи нові можливості в особистому житті. Головне — бути відкритим до змін та готовими використовувати їх на свою користь.

«Верховна жриця» в розкладі — карта інтуїції та мудрості. Аркан говорить про необхідність прислухатися до внутрішнього голосу під час ухвалення рішень. Порада карти — розвивати вміння слухати і розуміти навколишніх людей. Можливо, Стрільці зіткнуться з ситуаціями, де доведеться довіритися своїй інтуїції та досвіду для досягнення успіху.

Аркан «Колесниця» вказує на активність, рух та досягнення цілей. Стрільцям для досягнення успіху важливо пам'ятати про відповідальність, але не затягувати з рішеннями. Вересень буде сприятливим часом для початку нових проєктів та просування вперед. Також карта нагадує про важливість балансу та контролю, щоб керувати своєю енергією ефективно.

Козероги

Карта «Повішений» символізує очікування. Козерогам варто прийняти ситуацію такою, якою вона є, і розвиватися через пасивний та спостережний підхід. Це означає, що немає сенсу стукати в зачинені двері — настав час змінити тактику і переключити увагу для того, щоб не гаяти дорогоцінного часу.

Аркан «Помірність» вказує на важливість набуття балансу та рівноваги. Карта закликає представників сузір'я залишити поспіх і звернути увагу на першочергові завдання. У середині тижня важливо визначитися з пріоритетами, щоб не гаяти час і не стукатися в зачинені двері.

Аркан «Закохані» говорить про те, що Козероги мають зробити вибір. Відповідальні рішення важливо приймати у стані спокою та самостійно, щоб не піти хибним шляхом та не стати заручниками маніпуляторів. Настав час слухати своє серце та довіряти власній інтуїції.

Водолії

«Колісниця» в розкладі — карта прогресу і досягнення цілей. Вона вказує на те, що Водоліям належить керувати своїм життям і не боятися йти вперед. Цього тижня представникам сузір'я буде дана можливість досягти поставлених завдань. Порада карти — бути наполегливими, рішучими та готовими долати перешкоди на шляху до успіху.

«Імператор» у розкладі — карта стабільності та вміння організувати свою роботу. Вона закликає представників сузір'я бути впевненими у своїх рішеннях, виявляти силу та авторитет у різних сферах життя. Вміння встановити порядок та структуру у справах призведе до нових вершин успіху.

Карта «Верховна жриця» символізує мудрість та інтуїцію. Аркан закликає Водоліїв звернутися до внутрішнього голосу та прислухатися до інтуїції. Наприкінці тижня буде корисно провести час наодинці з собою, щоб визначиться з напрямком шляху і проаналізувати обставини, що склалися.

Риби

Аркан «Колесо удачі» символізує зміни. Він вказує на сприятливі зміни у житті, отже, Водоліям важливо впустити у життя нові події. Щастя і успіх не забаряться, якщо не поспішати з висновками і дати подіям відбутися. Глибокий аналіз та відсутність поспіху призведуть до нових успіхів.

Карта «Смерть» вказує на закінчення та трансформацію. Вона символізує низку змін, які важливо впустити в життя, щоб не зупинятися у розвитку. Аркан говорить про те, що настав час відпустити минуле та звільнити місце для нових звершень. Залучити успіх буде простіше. Якщо мислити позитивно та приймати самостійні рішення.

Аркан «Дурень» асоціюється з новими початком, необмеженими можливостями та пригодами. Карта вказує на час досліджень та відкриттів. Порада Аркана — бути готовими вийти за межі зони комфорту і слідувати до мрій.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *