Таро-прогноз на тиждень з 25 вересня по 1 жовтня 2023 року

Завершити вересень на позитивній ноті та залучити удачу на початку жовтня знакам Зодіаку допоможуть точні підказки карт Таро. Поради старших Арканів стануть чудовою підмогою для тих, хто хоче змінити життя на краще та обійти пастки долі, інформує Ukr.Media.

Карти Таро користуються популярністю через точні прогнози та можливість спланувати своє майбутнє. Експерти рекомендують познайомитися з розкладом карт на наступний тиждень, щоб зорієнтуватися в подіях і прийняти найкращі рішення. Для того, щоб отримати точний прогноз, важливо зіставити поради старших Арканів із тим, що відбувається в житті, а також прислухатися до власної інтуїції.

Овни

Аркан «Правосуддя» говорить про те, що розпочати тиждень Овнам треба із аналізу ситуації. Порада карти — провести необхідну роботу над помилками, ухвалити самостійні рішення щодо майбутнього та бути гранично чесними із собою. Така тактика допоможе не помилитись із вибором шляху.

«Місяць» у розкладі — карта таємниць. Представники сузір'я отримають цінну інформацію, розпорядитися якою потрібно розумно. Аркан говорить що не варто нікому розповідати про свої плани, довіряти чуткам і пліткам. Успіх буде не боці тих, хто впевнений у собі і дотримується обраного курсу.

Кінець тижня ознаменовано картою «Вежа». По ній на Овнів чекають зміни, які вже давно були готові увірватися в життя. Події розвиватимуться стрімко, проте переживати нема сенсу — із життя йде все те, що заважало розвитку, залученню щастя та удачі. Настав час змінити життя на краще і залишити за спиною негатив.

Тельці

Карта «Самітник» символізує самозречення, усамітнення та внутрішню мудрість. У прогнозі для Тельців вона вказує на необхідність тимчасового відсторонення від справ, щоб опинитися наодинці зі своїми думками. Аркан говорить про можливість знайти відповіді на питання що хвилюють та відмовитися від застарілих ідей.

У середині тижня, судячи з карти «Колісниця», Тельцям важливо бути спритними та мобільними. Аркан вказує на досягнення, успіхи та зміни в житті. Це час руху вперед, коли у представників сузір'я з'являється можливість досягти великих результатів у короткий термін.

«Закохані» в розкладі — карта вибору шляху. За цим Арканом Тельцям потрібно визначитися з метою та обрати напрямок. Приймати рішення важливо самостійно, щоб не погнатися за чужими ідеалами та не зайти в глухий кут. Удача чекає на тих представників створення, хто не зраджує себе.

Близнята

Тиждень починається з карти «Дурень», яка говорить про нові можливості. За цим Арканом Близнята можуть змінити життя на краще, якщо перестануть сумніватися в собі і почнуть шлях до успіху. Порада карти — оцінювати свої можливості правильно і не ризикувати даремно, ставлячи на кін все, що є.

Карта «Зірка» свідчить, що шлях чистий, отже, можна спокійно займатися справами і не боятися проблем. Головне — не зраджувати мрії і не опускати рук. Також Аркан говорить про виконання заповітних мрій. Прискорити наближення мрії вдасться завдяки вмінню керувати силою думки.

Завершує тиждень карта «Суд», яка говорить про можливість звільнитися від складних справ та вирішити серйозні питання. Близнятам важливо пам'ятати про відповідальність та залишатися чесними, щоб у майбутньому не зіткнутися з роботою над помилками. Також карта символізує відмову від застарілих ідеалів, які заважали подальшому розвитку.

Раки

Аркан «Дурень» символізує нові можливості, свободу та безмежну енергію. Карта вказує на нові пригоди, які увірвуться в життя Раків, проте не всі з них призведуть до успіху. Представникам сузір'я важливо зробити правильний вибір та відмовитися від марних ризиків.

За картою «Імператриця» Раків чекає зростання та розвиток, проте квапити події не варто. У метушні та поспіху можна пропустити важливі знаки долі та повернути на хибну дорогу. Також Аркан говорить про можливість налагодити особисте життя, вирішити проблеми у спілкуванні та залучити до життя достаток.

Завершує тиждень Аркан «Самітник», за яким Ракам варто розпочати жовтень не з активних дій, а з усамітнення. У стані спокою простіше розставити пріоритети і відмовитися від застарілих ідей. Також представникам сузір'я важливо відпочити та набратися сил для того, щоб долучитися до справ.

Леви

Карта «Колесо удачі» повідомляє Левам про стрімкий розвиток подій на початку тижня. По цій карті представникам цього сузір'я важливо залишатися в стані спокою і не поспішати з висновками. Порада карти — не чинити опір тому, що відбувається, і вдаватися в суть подій, щоб отримати контроль і змінити ситуацію на свою користь.

«Правосуддя» у розкладі — карта справедливості та відповідальності. Це означає, що Левам не можна приймати відповідальних рішень, ґрунтуючись на домислах чи плітках. Головною запорукою успіху будуть чесність, неупереджене ставлення до того, що відбувається, та вміння відстоювати свою правоту.

Аркан «Вежа» говорить про руйнування, проте воно піде Левам на користь. На початку жовтня з життя почнуть йти події і навіть люди, які вже зіграли свою роль. Представникам сузір'я доведеться звільнитися від кайданів, поставити перед собою нові завдання та назавжди зачинити двері минулого.

Діви

Відмінною новиною для Дів буде можливість звільнення від усього наносного та віджилого. Про це повідомляє Аркан «Смерть», який незважаючи на страшну назву насправді вказує на сприятливі можливості. Представники сузір'я зможуть залишити минуле за спиною і відродитися з попелу подібно до птаха Фенікс.

Карта «Верховна жриця» закликає Дів не поспішати та довіряти своїй інтуїції. У середині тижня представники сузір'я можуть опинитися в безвиході, якщо довірятимуть неперевіреній інформації і ризикуватимуть, не подумавши про наслідки. Вміння вичікувати і аналізувати те, що відбувається, дозволить уникнути безлічі негараздів і швидко прийти до успіху.

«Сила» у розкладі — позитивна карта, яка повідомляє про сприятливий період для активної роботи. Діви зможуть подолати труднощі завдяки вмінню йти вперед та активно працювати над створенням успішного майбутнього. Порада карти — тренувати силу волі та не відмовлятися від своєї мрії.

Терези

Аркан «Місяць» вказує на необхідність звернутися до внутрішньої мудрості та інтуїції, щоб подолати сумніви. Терезам важливо бути уважними до передчуттів, щоб прийняти важливі рішення і не відступитися за крок до перемоги. Також по цій карті важливо зберігати таємно свої плани і не ділитися ні з ким задумами.

Карта «Ієрофант» говорить про мудрість, духовний розвиток і можливість перейняти досвід мудрих наставників. За цим Арканом представникам даного сузір'я важливо розставити пріоритети, щоб спрямовувати енергію в потрібне русло і не витрачати дорогоцінного часу на незначні справи.

Аркан «Мир» символізує гармонію, добробут та виконання бажань. Карта вказує на успішне завершення проєктів та досягнення успіху. Праця та зусилля Терезів будуть винагороджені, і представники сузір'я зможуть насолодитися отриманими результатами. Настав час насолодитися гармонією та щастям.

Скорпіони

Карта «Самітник» відкриває тиждень, закликаючи Скорпіонів не поспішати і ще раз обміркувати свої дії. За цим Арканом поспіх лише посилить ситуацію, а отже, треба дати собі час на ґрунтовні роздуми, відпочинок та відновлення душевної рівноваги. Це допоможе знайти рішення щодо своїх проблем.

По карті «Сила» настає момент активних дій. Аркан говорить про те, що Скорпіони зможуть досягти нових вершин успіху, якщо не зволікатимуть і не сумніватимуться у своїх силах. У середині тижня представникам сузір'я надходитимуть перспективні пропозиції, а значить, можна вибрати для себе шлях і йти до завоювання нових вершин.

Аркан «Мир» говорить про те, що життя Скорпіонів сповнене позитивних подій та райдужних перспектив. Це означає, що на шляху немає проблем та перешкод, які б завадили здобути щастя. Порада Аркана — жити у злагоді із собою та зовнішнім світом, а також уникати будь-якого негативу.

Стрільці

Початок тижня, судячи з карти «Смерть», буде чудовим часом для звільнення та відродження. Аркан символізує смерть старого, отже, настав час очистити своє життя від того, що застаріло і заважає розвитку. Це можуть бути і ідеї, і старі речі, і тяжкі стосунки.

Карта «Імператор» вказує на силу, владу та авторитет. Представникам сузір'я необхідно взяти активну участь у управлінні своїм життям, приймати рішення та прокладати власний шлях до успіху. Порада Аркана — бути рішучими і не боятися брати на себе відповідальність.

Аркан «Помірність» закликає Стрільців набути гармонії, щоб керувати своєю долею і не стикатися з неприємностями. По цій карті важливо спрямовувати енергію в мирне русло, обминати будь-який негатив і працювати над собою, щоб позбавлятися всього, що заважає щасливому життю.

Козероги

Карта «Вежа» у прогнозі для Козерогів вказує на потрясіння та руйнування. Це може бути несподівана подія, яка порушить стабільність. На початку цього тижня представникам сузір'я знадобиться подолати труднощі та адаптуватися до нових обставин. Порада карти — бути готовими до того, щоб прийняти нові правила гри і не тягнути за собою минулого.

«Сонце» в розкладі — карта радості, здобуття свободи та удачі. Вона вказує на можливість залучити успіх у різних сферах життя. Козерогам випаде шанс опинитися у центрі уваги та поділитися з оточенням своїми досягненнями. Порада Аркана — бути впевненими у собі, щоб подолати будь-які труднощі.

«Верховна жриця» в розкладі — карта інтуїції та вміння вичікувати. Вона закликає звернутися до інтуїції, щоб знайти відповіді на свої питання та здобути впевненість. Козерогам важливо поринути у внутрішній світ і спокійно споглядати за тим, що відбувається, запам'ятовуючи нюанси та розставляючи акценти.

Водолії

Водоліїв очікує прекрасний тиждень. Відкриває його Аркан «Імператор», який символізує ясність розуму та вміння досягати результатів на обраному полі. Порада карти — не боятися відповідальності та приймати відповідальні рішення, які допоможуть здійснити задумане у визначений термін.

Карта «Смерть» говорить про необхідність розпочати новий етап життя, залишивши минуле за спиною. Водоліям належить винести цінні уроки з промахів та досягнень, відкрити нові двері та сміливо йти за своєю мрією. Почати щось нове вийде лише в тому разі, якщо звільнитися від старого та віджилого.

Аркан «Колесниця» говорить про те, що Водоліям залишилося зробити небагато, щоб дійти до бажаної мети. По цій карті не варто зволікати, щоб не прогаяти приємних перспектив. Представникам сузір'я важливо користуватися своїми талантами та обов'язково отримувати нові знання. Вони стануть у нагоді для здійснення сміливих ідей.

Риби

По карті «Колесо удачі» Риб чекають неминучі зміни. Вони будуть на краще, якщо не поспішати з висновками та оцінити те, що відбувається перед тим, як приймати рішення. Також Аркан обіцяє можливість залучити успіх і досягти поставлених завдань, проте для цього важливо бути відповідальними та мудрими, залишити поспіх і негатив.

Аркан «Дурень» вказує Рибам на те, що початок жовтня — не час для дурниць. За цим Арканом легко обдуритися і припуститися низки помилок через уявну стабільність. Представникам сузір'я важливо відповідати за слова та дії, а також не поспішати з роботою, якщо ситуація не прояснилася.

По карті «Імператриця» Риби можуть уникнути конфліктів із близькими, якщо навчаться керувати своїми емоціями. Кінець тижня пройде вдало, якщо направити енергію у мирне русло, вирішувати нагальні питання та завдання, а також не розпорошуватися на безліч справ одночасно.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *