Типи енергетики людини

Кожна людина унікальна, проте все населення планети Земля можна умовно розділити на два типи: сонячне і місячне. Кожен з них має свої особливості і характеристики, передає Ukr.Media.

Визначення типу, до якого ви належите, допоможе вибрати правильну стратегію в житті, досягти поставлених цілей з урахуванням особливостей характеру і продуктивно взаємодіяти з оточуючими людьми. Також ви зможете вибрати супутника життя, з яким вам буде комфортно. Астрологи користуються цією темою для того, щоб краще тлумачити вплив планет на людей, що володіють різними типами енергетики. Характери людей проявляються вже в дитинстві, тому визначити, до якого типу належите ви або ваша дитина, не складе труднощів.

Місячний тип людей

Цих людей можна охарактеризувати як тихих і сором'язливих. Вони воліють пасивний спосіб життя, не налаштовані на активне просування, намагаються перебувати в тіні. Вони не прагнуть досягти нового, а часто зупиняються на першій ступені досягнутого і всіма силами намагаються зберегти отримане, не бажаючи нових удосконалень.

Люди місячного типу доброзичливо налаштовані, надзвичайно емоційні і чутливі. У них сильно розвинена інтуїція, і вони воліють слухати голос серця, а не розуму. Їх відрізняє невпевненість в собі, тому вони нерідко шукають людину, яка би стала для них опорою і захисником.

Діти з місячним типом енергетики з раннього віку вередливі та плаксиві, менш рухливі, ніж люди сонячного типу, лякаються незвіданого і не прагнуть пізнавати світ у всьому його різноманітті. Однак при всій сором'язливості з них виростають непогані фахівці, які чудово розуміються на своїй справі.

Сонячний тип людей

Сонячних людей можна назвати двигунами прогресу. Саме вони жадають оновлення і мають допитливим розумом, знаходяться в постійних пошуках себе. Сонце наділяє їх непохитною силою волі, наполегливістю і навіть агресією. Сонячного типу людей тісно в рамках загальноприйнятих, тому вони постійно прагнуть вирватися, показати себе. Вони здатні швидко приймати рішення в критичних ситуаціях, обходити перешкоди або долати їх, не вміючи відмовитися від поставленої мети. Сонячного типу людей властивий дух спору і змагань.

З дитячого віку люди сонячного типу виявляють цікавість, прагнуть позбутися опіки. У них сильний дух протиріччя, тому в перехідному віці часто виникають сутички з однолітками та старшими людьми. Однак якщо такого типу людей з дитинства вселити правила поведінки і гарного тону, спілкуватися з ними на рівних і задовольняти природну цікавість і допитливість, вони виростуть гармонійними особистостями.

Спілки сонячних і місячних людей

Обоє належать до сонячного типу. В таких відносинах не буде місця затишку і гармонії. Все, що будуть робити подружжя, — це боротися за лідерство. Така любов зазвичай не триває довго, але загострення пристрастей і непідробна пристрасть у них підтримується завжди. Якщо подружжя не зуміє знайти ту грань, яка допоможе їм існувати у комфорті, то їхній шлюб приречений.

Обоє належать до місячним типу Такі шлюби можна назвати вічними. Тихі і гармонійні відносини, які протікають без спалахів емоцій, можна охарактеризувати як найбільш вдалий варіант подружнього життя. Подружжя налаштовані на одну хвилю і діють спільно, не намагаючись довести свою значимість. У таких сім'ях ви не побачите напруження пристрастей.

Чоловік належить до місячним типу, а дружина — до сонячного У таких сім'ях немає гармонії, і кермо бере на себе жінка. Чоловіки в таких сім'ях не мають своєї думки і нерідко опиняються в ролі «підкаблучника», дозволяючи обраниці «командувати парадом» і задавати тон у відносинах. Такі союзи теж в більшості випадків приречені.

Чоловік належить до сонячного типу, а дружина — до місячного Надмірна покірність жінки в такій сім'ї може призвести до плачевних наслідків. Терпіння і небажання сваритися з чоловіком ставить її в незавидне становище, а поступливість з часом сприймається чоловіком як вседозволеність. Такі шлюби нерідко розпадаються внаслідок частих зрад чоловіка.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *