Хочете дізнатися, що ваш партнер відчуває до вас — прослідкуйте, як він тримає вас за руку

Хочете зрозуміти, що насправді чоловік відчуває до вас? Подивіться, як він тримає вас за руку, і ви багато дізнаєтеся про його ставлення до вас, інформує Ukr.Media.

Відповідь ви знайдете нижче.

Коли він тримає вашу руку лише за пальці

Ви можете подумати, що легкий дотик до пальців нічого не означає, і чоловік ставиться до вас несерйозно.

Насправді це добрий знак. Він тримає вас за руку так тому, що не хоче відкрито демонструвати ваші відносини, але дає зрозуміти навколишнім, що ви пара.

Крім того, легкий дотик до пальців свідчить про те, що партнер поважає ваш особистий простір.

Коли він охоплює ваші руки обома руками

З наукової точки зору, чим більше ми торкаємося іншої людини, тим більше виробляється окситоцину. Окситоцин — це хімічна речовина, яка змушує нас відчувати приємне пробудження кохання.

Триматися так за руки — це перший крок до того, щоб пережити пристрасне почуття. І якщо чоловік тримає вас за руку обома руками, це означає, що він закоханий у вас.

Мізинець

Якщо ваші стосунки тільки починаються, то чоловік може відчувати незручність, тому не бере вашу долоню повністю, а захоплює лише мізинець.

Але якщо відносини тривають уже давно, це може бути ознакою охолодження. Так що зверніть увагу на те, чи уникає він вас чи просто хоче проявляти до вас ласку якимось іншим способом.

Коли він міцно тримає вас за руку

Чоловік, який міцно тримає вас за руку або стискає її, насправді стверджує своє панування над вами, особливо якщо це відбувається на початку стосунків.

Якщо він стискає вашу руку не у випадку, коли потрібно заспокоїти вас, то це ознака того, що він хоче вас контролювати або домінувати. Будьте обережні!

Коли він ніжно тримає вас за руку

Цей особливий спосіб триматися за руки може здатися досить безтурботним, але насправді він несе великий сенс.

Якщо він тримає вашу руку розслабленими пальцями, то можливо тому, що ви знаходитесь в місці, де публічні прояви прихильності не вітаються, або це може бути для того, щоб ви знали: «Я знаю, що ти зі мною, і я з тобою».

Для нього це також спосіб повідомити іншим людям, що ви з ним.

Коли він тримає за руку, переплітаючи пальці

Коли ви тримаєтеся за руки, у мозку вивільняється окситоцин, посилюючи зв'язок між вами. Чим більше він намагається тримати і стискати вашу руку, тим глибшим і серйознішим буде його зв'язок із вами.

Тримаючи вас за руку, він захоплює всю вашу руку від долоні до кінчиків пальців. Це свідчить про те, що він буквально намагається отримати більше окситоцину та зміцнити зв'язок з вами. Він не шукає ідеальної жінки, тому що вже знайшов її — вас.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *