Психологи розповіли, через яку причину чоловіки вибирають жінок молодше себе

Далеко не сімейними правилами або модою обумовлені негласні переваги чоловіків по частині віку супутниць. Як з'ясували британські та американські психологи, причина одна, але не цілком усвідомлена, інформує Ukr.Media.

Навіть якщо мова не йде про істотну різницю у віці, як, наприклад, у Дональда Трампа або Х'ю Хеффнера з дружинами, в парах в середньому присутня різниця у віці. При цьому деяким чоловікам, здається, байдужий вік супутниці.

Як показало дослідження психологів британського університету в Суонсі і Університету Лінкольна в США, кожен п'ятий чоловік зустрічається з жінкою на п'ять років молодше. У цьому вчені переконалися з сухої статистики, проаналізувавши 120000 анкет на сайтах знайомств.

Вибір чоловіків обумовлений красою молодих супутниць і їх здоров'ям, пояснили психологи. Але неочевидна мета залицяльників — це народження дітей. Саме потомство є ключовим моментом в перевазі партнерки молодше себе. Команда психологів припускає, що це пов'язано з підсвідомим впливом того, що жінки близько 25 років мають найвищу фертильність.

"Навіть такі, здавалося б, прості фактори потягу, як зовнішність партнера, часто сягають корінням в еволюційну психологію", — пояснив доктор психології Робін Крамер.

З іншого боку, відомо, що багато жінок, своєю чергою, вважають за краще чоловіків старшого віку. Це пов'язано з більш високою емоційною зрілістю сильної статі, пояснив доктор Крамер. Такі чоловіки в розумінні жінок — кращі батьки і сім'янини.

Що стосується чоловіків, які вибирають ровесниць або жінок старше себе, це пов'язано з усвідомленим небажанням мати дітей, впевнені психологи.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *