Знаки Зодіаку, які можуть вбити у нападі ревнощів – обережно!

Ревнивою може виявитися і найнешкідливіша на перший погляд людина, і все ж таки астрологи виділяють знаки Зодіаку, які просто небезпечні в нападі гострих ревнощів. У суспільстві, кого точно не слід посміхатися симпатичному офіціанту, ми й розповімо сьогодні, інформує Ukr.Media.

Скорпіон

Один із найдомінантніших знаків не терпить, щоб його друга половинка навіть просто з'являлася в думках протилежної статі. Найчастіше «вибухають» саме чоловіки, які підігріваються не лише ревнощами, а й тестостероном. Не дай боже ви посміхнетесь незнайомому — та й навіть знайомому чоловікові! Гнів Скорпіона знесе вас. Будьте дуже обережні.

Овен

Вогняний знак, який спочатку робить, а вже потім думає. Це точно про Овнів, особливо чоловіків. Нерідко саме Овни перевіряють соціальні мережі своїх других половинок, а також встановлюють жорсткий контроль за партнером. Така поведінка може спричинити серйозні конфлікти. Головне, не змушувати Овна ревнувати всерйоз — його гнів не піддається управлінню, оскільки знак перебуває під впливом Марса — войовничої планети. При цьому Овен дуже відходливий, якщо ви доведете, що приводу ревнувати в Овна немає, він вибачатиметься так, як ніхто не вміє.

Телець

Хто б міг подумати, що серед небезпечних у ревнощах знаків виявиться спокійний Телець! І все ж давати привід для ревнощів йому не варто. Телець може довго чекати, з'ясовувати, чи правильно він усе зрозумів, і якщо його здогади підтвердяться, чекайте на найстрашнішу психологічну грозу у своєму житті. Телець йде напролом. Дістанеться і вам, і вашому таємному шанувальнику.

Лев

Чоловіки цього знаку завжди хочуть бути на висоті, тому обирають найкрасивіших жінок собі у партнерки. Однак самі ж від цього страждають — постійні ревнощі можуть звести Лева з розуму. Сварка з Левом на ґрунті його підозр вас у невірності завжди закінчується грандіозним скандалом. Лев практично ніколи не прощає, на відміну від Овна, він просто викреслить вас зі свого життя, влаштувавши емоційний ураган наостанок.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *