«Зрушить найскладніша проблема»: що принесе розворот Плутона всім знакам Зодіаку з 11 жовтня

Плутон — планета трансформації — далі за всі небесні тіла знаходиться від Сонця, але при цьому надає найбільш потужні впливи на наше життя. В астрології він керує знаком Скорпіон, який відповідає за смерть та переродження душі, саме тому в Таро за це відповідає аркан Страшний Суд, інформує Ukr.Media.

У березні 2023 року він увійшов на знак Водолія, а вже 1 травня позадкував назад — у ретроградну фазу. Тому в березні він міг зробити рекламну паузу того, що чекає на вас у найближчі 20 років у плані змін і в цілому що варто змінювати в долі, але з травня поставив це на паузу.

І нарешті, за п'ять місяців ретроградного руху, Плутон знову рухається вперед — з 11 жовтня він буквально проштовхне вперед ті питання та проблеми, які ви не могли вирішити за літо. Планета починає рух за останніми градусами Козерога, тому буде структурувати і упорядковувати те, що вам давно було пора вирішити.

Важливо, що в момент затемнення Плутон буде знаходиться у квадратурі до точок затемнення, а значить будь-які ситуації з 14 жовтня по 28 жовтня вимагатимуть вас змінити свою внутрішню структуру та зовнішній фундамент. Тому у багатьох можуть статися доленосні події: звільнення, переїзд, розлучення, народження чи зачаття дитини.

Овен

Плутон просуне вперед ваші кар'єрні питання, а також вирішиться ситуація із вашим статусом (вам можуть зробити пропозицію або підвищити на роботі).

Телець

Плутон просуне вперед ваші завдання з навчання, суду та питань подорожей. Ви зможете здобути диплом або завершити освіту. Також у вас з'явиться вчитель.

Близнята

Плутон просуне вперед ваші питання щодо великих капіталів, спадщини та отримання великих сум від чоловіка (або батька). Швидше за все вам виплатять щось на кшталт компенсації, від податкової чи страхової.

Рак

Плутон просуне вперед ваші стосунки з чоловіком чи дружиною (ви наважитесь на щось), а також вдасться підписати важливий юридичний документ.

Лев

Плутон просуне вперед ваші проблеми зі здоров'ям — з 11 жовтня ви можете відчути себе краще. Також у вас покращиться ситуація на роботі чи в колективі.

Діва

Плутон просуне вперед вашу ситуацію з дитиною чи вашим любовним романом. Те, що було затягнуте з 1 травня, нарешті отримає розвиток.

Терези

Плутон просуне вперед ваші питання щодо нерухомості та місця проживання. Якщо зависла ситуація щодо купівлі чи продажу квартири, то з 11 жовтня ситуацію можна буде вирішувати.

Скорпіон

Плутон просуне ваші стосунки з родичами — з вами вийдуть на зв'язок, зателефонують. Також ви отримаєте якийсь серйозний документ, здобуття якого зависло з 1 травня.

Стрілець
Плутон просуне вперед процес отримання великої суми грошей, яка могла зависнути у травні. Також вам дадуть відповідь щодо підвищення зарплати і у вас поліпшиться стан шлунка або зубів (якщо були проблеми).

Козеріг
Плутон просуне вперед вашу ситуацію з тілом — у вас може покращити стан зубів, кісток і в цілому стан стане значно приємнішим. Також вам можуть схвалити якийсь статус чи звання.

Водолій
Плутон просуне вперед вашу психологічну ситуацію і стан — він перестане бути депресивним, ви знайдете спосіб виходу з меланхолії або позбавитеся страхів. Ви знайдете внутрішню опору.

Риби
Плутон просуне вперед ваші стосунки з кимось із друзів, а також ситуацію щодо якогось інтернет-проекту. Якщо ви займалися усиновленням дитини, то процес зрушить.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *