Як можна стимулювати виробіток колагену у вашому тілі

Що таке колаген?

Колаген – найпоширеніший білок, який знаходиться в організмі. Він присутній у сухожиллях, жирах та зв'язках, та в інших місцях. Колаген допомагає частинками нашого тіла триматися разом і має вирішальне значення для міцності нашої кісткової тканини. Коли рівень колагену достатній, клітини, що містять колаген, мають здоровий та молодий вигляд, інформує Ukr.Media.

Еластин – це ще один вид білка в організмі. Еластин знаходиться в місцях тіла, що згинаються, таких як артерії та легені. Це пов'язано з відомою характеристикою еластину: здатністю повертатися до первинного стану і зберегти свою оригінальну форму. Еластин і колаген – обидва білки, присутні в шкірі. Вони працюють разом, щоб надати шкірі її текстуру та форму. Шкіра зі здоровим рівнем як колагену, так і еластину не просто молода, а пружна і сильна.

Цікава річ про колаген – це те, що стимулювання його росту викликає ефект доміно. Чим більше колагену у вас, тим більше ваш організм здатний виробляти та підтримувати його.

Прочитайте далі, щоб з'ясувати, як можна стимулювати виробіток колагену у вашому тілі:

Алое вера

Гель Алое вера гель вже давно використовується для зцілення і заспокоєння ран. Суть роботи гелю полягає в тому, що рослина Алое Вера збільшує вироблення колагену, коли застосовують місцево або навіть перорально. Його властивість стимулювати ріст клітин може сприяти підвищенню продуктивності колагену у вашій шкірі. Алое можна наносити безпосередньо на шкіру у чистому вигляді або у вигляді багатьох продуктів, які зараз легко знайти на ринку. Принаймні, одне дослідження показує, що добавок з Алое вера суттєво покращує стан шкіри.

Продукти, збагачені вітаміном С

Вітамін С є вкрай необхідним для синтезу гіалуронової кислоти. Гіалуронову кислоту почали застосовувати для прискорення часу відновлення і полегшення хворобливих суглобів. Без необхідного рівня вітаміну С ваше тіло не отримає повної користі від продуктів харчування, що містять гіалуронову кислоту. За останніми даними гіалуронова кислота може сприяти виробленню колагену в організмі людини. Гіалуронова кислота, звичайно, присутня в організмі, але її рівень зменшується, коли ми старіємо. Споживання продуктів, збагачених вітаміном С та амінокислотами, може збільшити рівень гіалуронової кислоти та колагену в організмі. Деякі харчові продукти – апельсини, червоний перець, капуста, брюссельська капуста, брокколі та полуниця – містять високий рівень вітаміну С. Ви також можете придбати концентровану гіалуронову кислоту в аптеці

Женьшень

Давно відомо, що женьшень успішно бореться зі старінням. Женьшень поглинається шкірою, не викликаючи побічних реакцій, що можливі при застосуванні хімічних лікарських засобів, і допомагає шкірі зберегти свою первісну форму. Також було встановлено, що женьшень сприяє збільшенню рівня колагену. Дослідження показали, що женьшень може захищати шкіру від ураження ультрафіолетовими променями. Антиоксиданти, які потрапляють у ваш кровотік, коли ви приймаєте добавку женьшеню або п'єте чай, який містить женьшень, можуть захистити здорові клітини і сприяти омолодженню шкіри.

Коріандр

Переважно цю спецію використовують у кулінарії. Вона містить вітамін С, який сприяє підвищенню рівня виробництва колагену. Коріандр містить ліноленову кислоту, яка відома як потужний засіб для боротьби зі старінням. Ліноленова кислота містить антиоксиданти, котрі борються з вільними радикалами у крові, які порушують здорові клітини шкіри. Екстракт коріандра можна придбати і приймати всередину з метою детоксикації.

Водорості

Інгредієнти морських рослин стають все більш популярними у процедурах краси. Це пояснюється тим, що більшість пошкоджень шкіри викликано "окисленням" – як результат забруднення. Водорості здатні запобігти окисленню, зберігаючи еластичність шкіри. Водорості можна придбати у більшості продовольчих магазинів у формі пероральних добавок.

Що не потрібно робити

Якщо ви бажаєте, щоб ваша шкіра виглядала молодшою і здоровішою, то потрібно її берегти. Уникайте палючого сонця і солярію. Куріння також може сприяти передчасному старінню шкіри. Користуйтесь сонцезахисним кремом – це один із способів надійного захисту шкіри.

Деякі добавки колагену мають побічні ефекти. Найбільш поширеними є надмірне виробництво кальцію, алергічні реакції та болі в суглобах. Якщо у вас алергічні реакції на морепродукти або м'ясні продукти, будьте обережними, приймаючи будь-який додаток колагену.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *