Акне та грибкові інфекції пройдуть повз: ось як часто потрібно прати банні рушники

Для розмноження бактерій, вірусів і грибків потрібне тепле і вологе середовище. У домашніх умовах під цей опис ідеально підходять рушники, які ми використовуємо у ванній, зазначили лікарі-дерматологи.
За їх словами, щоб тканина не ставала джерелом різних інфекцій, потрібно дотримуватися двох простих правил. По-перше, рушник не повинен бути один, інформує Ukr.Media.

Важливо дотримуватися правил гігієни, для цього в ідеалі треба для тіла, ніг та обличчя використовувати три різні рушники. Якщо ми використовуємо тільки один для всього, то він довше залишається мокрим. На мокрому рушнику в теплому приміщенні починають розмножуватися бактерії, віруси та грибок. Коли в нас три рушники, то кожен із них ми використовуємо рідше, а отже, він встигає висохнути і ризик менший, пояснили медики.

По-друге, рушники бажано міняти якомога частіше.

Навіть якщо ви використовуєте три рушники, то їх не треба забувати міняти. Бажано робити це не рідше ніж раз на три дні, і це за умови здорової шкіри. Якщо у вас є якісь висипання на шкірі, то бажано міняти рушники щодня. Якщо немає можливості прати так часто, треба хоча б прасувати їх гарячою праскою, порадили фахівці.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *